Tartışmalardan Uzak Duralım

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; güne İkizler burcunda ve sonrasında boşlukta giriş yapıyor. Ay; boşluktayken, belirsizlik ve önünü görememe hakimdir. Yeni işlere girişmek adına Ay’ın boşlukta olduğu süreçler çok da tercih edilmemelidir.

Ay; sabah saatlerinde Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Ay; Yengeç’teyken sezgilerimiz daha güçlü olur. Yuva, aile, milli duygular, güvenliğimiz, topraklarımız, vatan konuları ön plana çıkar. Daha içimize dönük ve hassa oluruz. Korumacı tarafımız dikkat çeker. Kökler, atalar, içgüdülerimiz duygusal anlamda daha belirgin olur.

Sabah saatlerine; geceden itibaren etkili olan Ay – Satürn karşıtlığı hakim oluyor. Duygusal anlamda kendimizi kısıtlanmış, zorlanmış, daralmış hissedebiliriz. Otorite, yönetimle ve bizden büyük kişiler ya da kadın figürlerle sorun da yaşayabiliriz.

Öğleden sonra Ay – Venüs karesi akşam saatleri de dahil olmak üzere etkili oluyor. İkili ve özel ilişkiler, sosyal ortamlar ve maddi konularda gergin ortamlar gelişebilir. Beklentilerimiz karşılanamayabilir. Hoşgörümüz daha az olacağı gibi, karşı taraftan da tolere edici bir tavır göremeyebiliriz. Farkındalıklı bir duruş gösterme imkanı bulursak, bugünü çok daha kolay geçirmek mümkün olacaktır. Tartışmaların içine girmemeye ve sürecin geçici olacağını düşünmeye özen gösterelim lütfen…

Akşam saatlerine bir de ay – Mars karesi ekleniyor. Stres, gerginlik, hareketlerimizde ani çıkışlar yaşanması mümkün görünüyor. Bu durumda yukarıda vermeye çalıştığımız tavsiyenin altını çizelim; tartışmalardan uzak durmaya çalışalım. Ailemiz, ikili ilişkiler, maddi konularda gerilim yaşanabilir. Ay – Mars karşıtlığı ülke güvenliği ve askeri hareketlilik alanında da etkili görünüyor. Gün içinde bu konularda dikkat çekici olaylar yaşanabilir. Güvenlik hassasiyeti yüksek bir süreç geçirebiliriz.

Merkür öğle saatleri itibariyle Kova burcuna geçiş yapıyor. 26 şubat tarihine kadar burada ilerleyişini sürdürüyor. Bu süreçte daha canlı, aktif, hareketli, uzay, havacılık, bilimsel ve entelektüel çalışmaların ön planda olacağı bir iletişim yaşayacağız. Sıra dışı, yenilikçi, kolektif ortam, olay ve kişilere ilgimizin daha fazla artacağı, astroloji ve gökyüzüyle ilgili çalışmaların da sıklıkla gündemimizde yer alacağını belirtmeden geçmeyelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.