Tartışma ve Ani Hareketlerden Uzak Duralım

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Mars gününde; Aslan burcunda ve Ay – Venüs sekstiliyle güne başladık.

İlişkiler adına olumlu ve destekleyici olan bu görünümün ardından; Ay – Uranüs trinesi devreye girdi. Birçoğumuz sabah saatlerinde rutin dışına çıkmış olabilir. Beklenmedik gelişmeler ve ani durumlar yaşamış olanlar var aramızda! Öğle üzeri gerçekleşen Ay – Merkür kavuşımı; sıkı bir iletişim yoğunluğuna neden oldu. İlan etme, yazışmalar, her türlü iletişim süreci adına kuvvetli bir etki oluşturdu bu kavuşum.

Ay; öğle saatlerinden itibaren Başak burcuna geçiş yaptı. Daha analitik, çalışkan, düzenliyiz. Bununla birlikte ayrıntılara fazlaca gömülebilir, titiz ve eleştirel davranabiliriz. Toparlanması ve ayrıntılı çalışılması gereken işler adına, uygun bir süreçteyiz. Özellikle kurumsal çalışmalarda ilerleme sağlamak mümkün.

Gökyüzü alev topu ve yeryüzüne de bunun izdüşümü yansıyor elbette!!!

Aslan Yeni Ay’ı ile birlikte Mars – Güneş – Ay kavuşumları; uranüs’ün sert açısı ateş vurgusunu çok yüksek seviyelere çıkardı. Önemli tutulma döngüleri geliyor. Tutulmalarla öncelikle bir süredir etkisini devam ettiren yer hareketlerine karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Sıcak hava, açıların zorlayıcı etkileri iletişimi de zorlayacaktır. Tartışma ve ani hareketlerden uzak duralım. Kazalara karşı tedbirli olmak gerekecek. Trafikte mümkün olduğu ölçüde uyanık kalmak ve ani hareket etmemek yerinde olur.

Özellikle önümüzdeki ay içinde kalple ilgili vakalarda artış yaşanabilir. Sıcak hava, yeme – içme dengemize dikkat edelim. Ani hareketler, vücudun zorlanması krizleri tetikleyebilir. Hafif sporlar, sıcaklara dikkat etmek koşuluyla iyi gelir. Enerjiyi boşaltmaya yardımcı olur.

Ay Başak’ta hijyenik koşullar konusunda hassasiyet verir. Kişisel bakım ve hijyen için uygun zamanlardır. Ayrıntılı ve spesifik alanlarda düzenleme, temizlik, ayırma, organize etme işleriyle de uğraşabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.