Tarot Falını Anlamak

fal-ad1

İnsanların tepkileri nasıl bir şekilde algılayıp ve ne şekilde tepki gösterdikleri, nasıl iletişim kurdukları, iletişim açısından bir sonraki aşamalar açısından her zaman için önem taşır. Bazı davranış kalıplar üzerinde değişimler gösterilebilir ilişkilerde en çok modelleme yapıldığı için ilişki konusunda bazen ikili ilişkilerde sıkça karşı tarafın diğerini değiştirme güdüsüyle zor alışması güç durumlarla karşılaşılmaktadır. İnsanlar arasındaki İletişimi pekiştirmek de Tarot kartları karşı taraf görüşü verdiği için onu bilinçaltındaki duyguları ifade ettiği için bu konuda zor olanı başarmak konusunda tüm tıkanmaları açmakta olacak önemli bir fal türüdür.

Tarot falı yöntemler, insanlar arasındaki iletişimi pekiştirme de kullanıldığı gibi, hedef ve çözüm bulma süreçlerinde de yüzyıllardır başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Sizi kısıtlayan korkuların, alışkanlık ve benzeri koşulların üstesinden gelebilmek ve hedefler doğru desteklenmek üzere tarat kartlarından gözleri kapalı bir hazine gibidir. Saklı bu hazineyi açacak ve hangi yöne ilerlememiz gerektiği konusunda yön gösterecektir. Korkularımıza, kısıtlayıcı ve zarar veren alışkanlıklarımızı değiştirme de bize yardımcı olacak etkili çözümler sunarak yaşam enerjimizi yeniden keşfetmemizi sağlar. Belki de daha önce üzerinde hiç düşünmediğimiz yeni yaşama tarihleri bile sunabilir. Kendi kurallarımızın altında esaret yaşıyorsak ve potansiyelinizi açığa çıkarmanın zamanlama konusunda doğrusu hangisi olacak bunu tahmin edemiyorsak yeniden şekillendirip yenilikler yapmamıza imkan sağlar Tarot falı. Günümüzde bir çok zorlayıcı engeller var bunların hepsini atlatmak ya da aşmak bir kerede mümkün değildir imkansız diye bir şey yoktur sadece zaman alacak olduğu gerçeği vardır.

Kendi istek ve hedeflerine ulaşmak için bizi aşmaya çalışan geride bırakmaya çalışan insanlar da olacaktır. Rekabet her alanda var yaşantımızın her kıyısında önemli olan bu noktalarda kendimize sunduğumuz engelleri ortadan kaldırmak ve olanakları görmektir. Bir basamak düşünelim, kabul etmek insanı bir basamak yukarı yükseltir bunu kabul etmek bile bir başarıdır. Bu noktadan sonra bizi şuraya götürür: bundan sonra bizim kendimiz olduğunu kendimizi olduğunuz gibi kabul etmemizi sağlar. Burada kalmak istemi devreye girer karma kesiminde kişinin kendisini olduğu gibi kabul etmesidir. Zaman ve süreç konusunda takılabileceğimiz noktalar her neyse bunları aşmamız için Tarot falı uzman bakış açısıyla bizi destekler, güvenebileceğimiz bir dost gibidir. Karşımdaki insan bana bunu neden yaptı? Bana bunu neden yaptırdı, oradaki ilişki ve çelişki neydi? Bu gibi ilgili tüm konulara ışık tutar. ” Kabul etmek baş ihtiyaçtır, kendimizle olan yolculuğumuzda belli bir bilinç düzeyine gelmemizin ve farkındalığımızı artırmanın en önemli etkenidir” bu nedenle öncelikli olan durumu olumlu da olumsuz yönleriyle kabullenmenin en başı çektiğini söyleyebiliriz.

Sizin tarot kartlarınızda neler çıkmış?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.