Tarot’la Derinlere İnmeye Var mısınız?

fal-ad1

Zihnin rıhtımında dolaşırken uç noktalara değinmek sizi ürkütüyor ve de endişelendiriyorsa dokunmanız gereken gerçekler var demektir. Rafa kaldırılmış duyguların isteklerin tozu alınabilir, belki kaldırılıp atılıp yerine yenisi konulabilir, değişim/dönüşüm vakti gelmiştir. Kim bilir? Elbette Tarot bunu bilebilir ve nasıl olacağını da size söyleyebilir. Aşk yıllar yılı aranılan bir duygu kariyer de olmazsa olmazımız. Aslı olan aşktır diyenleri Tarot ilişki açılımına alırken işime odaklandım diyenleri Kelt haçı açılımına alıyoruz.

Zihnin ışığı altındaki gerçekleri görebilmek ve yüreğin içindekini görebilmek içimizdeki gizlerden biridir. Dıştan görümüzün yeterli olmadığı noktalar adına Tarot kartlarına danışırız. Bazen ince çizgiler halinde içimize işleyen derin sancılarımızı bazen zihnimizin Rıhtımında dolaşırken uç noktalarda olduğumuz konuları açığa çıkartmamıza ve çözüm yolları bulmamıza olanak sağlayan en net açılımdır. İlişkinin başlangıç noktalarında tanıma evresi içerisinde onun farklı yönlerini öğrenebilmek için kişiyi anlatan kartları önem veririz. İlişkinin normal seyrinde ilerlediği dönemlerde önümüzdeki süreci görebilmek için yakın gelecek kartlarını önem veririz. Eğer ki; gelecek vaat eden bir ilişki ise ilişkimizin geleceğine bakacağımız kartlara önem veririz. Her şekilde seçtiğiniz kartlarınız O ve sizin geleceğinizi oluşturacak yapıtaşlarından bahsedecektir. Eğer sağlam zemin ve şartlar oluşacaksa bir aşk başlayacaktır ve güven dolu uzun vadede yaşanabilecektir. Bunun için yol gösteren ve yön gösteren kartlarımızda vardır sizinle birlikte beraber ilişkinizi destekleyen rehberlik eden bir fal açılımı olacaktır. Kritik anları nasıl atlatacağımızdan bahsedebilir ya da kurtarıcı gelişmeler sunabilir. Tüm bu enerjiyi kendimize doğru bir şekilde aktarabilmemiz için soru kısmında yorumdan sonra sorumu sorarım tercihiniz olmamalı. En başta tek bir konu ve detaylı bir soru tercih ederek niyetle kartlarınızı seçmeli ve açıkça niyeti belirtmiş olmanız gerekir.

Merkür’ün yine hareketli bir döneme geçtiğini göz önüne alırsak böyle zamanlar içerisinde mutlaka tarat kartlarından destek almamız en doğrusu olacaktır. Tarot ilişki açılımıyla sürecinizi daha sıradan, daha kolay daha sorunsuz atlatmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Bu arada iki tarafında borç bilgilerinin doğru bir şekilde verildiğinden emin olmalısınız. Çünkü kartların burçları vardır ve buna göre karşınızdaki kişinin beklentilerini ya da neleri olumsuz tepki vereceğini görüp ona göre çözüm yollarını sunacağımız için karşı tarafın borç bilgisini eklemeyi de unutmamalısınız. Gezegenlerin burçlar üstünde doğrudan etkisi olduğu için önümüzdeki sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek için astroloji ya da tarot falı ile sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz etkilerin öngörülerini mutlaka almanızı tavsiye ederim. Danışanlarımızın birçoğu haftalık Tarot falı bakımı ile olabilecek pürüzler hakkında önceden bilgi edinerek önlem aldıklarına ilişkin geri dönüşler yapıyorlar.

İşin zirve zamanı, değişim zamanı çıkar da, aşk çıkmaz mı hiç o kartlarda! Çıkar çıkmaz olur mu hiç, hem en beklemediğiniz kişiden bile bir havadis çıkabilir. Ee, benim aşk hayatım nasıl olacak peki kimle olacak dediğinizi duyar gibiyim.  Bu yıl aşk barış yılı olacağını gösteren gökyüzü sizin için neler söylüyor bilmek istemez misiniz? Siz değerli misafirlerimizi Binnaz Abla’ya bekliyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.