Tarot Yedi Kartlık Süleyman’ın Mührü ve Dokuzlu Dilek Açılımı Nedir?

fal-ad1

Tarot Süleyman’ın Mührü Nasıl bakılır, sorularımızın tamamını yanıtlaya bilir mi? Açılım, Davut Peygamberin yüzüğünün üst kısmında ki ters ve düz olan üçgeninin birleşiminden adını alıyor. Karıştırılmış ve önü görülmeyecek şekilde ters döndürülmüş olan 78 adet kart bulunan desteden soruya konsantre olduktan sonra yalnızca yedi adet kart seçilir. Bu kartların mühür şeklinde diziliminin ardından yanıtınızı sırasıyla dağılımda ki anlamı ile öğrenmiş oluyorsunuz. Tek başına güçlü bir bakım olduğu gibi bazı zamanlar Tarologlar yani Tarot Falı bakımı yapan uzmanlar tarafından kişinin talebini karşılayacak şekilde ilaveten bakımlarla pekiştirilerek bakılmaktadır.

Dokuzlu dilek açılımı, karar açılımı, üç kart gibi ekstra sayıdaki kartlarla kapsamlı bakımlar da yapılabilir. Dokuzlu dilek açılımı en çok tercih edilendir; Süleyman’ın Mührü Tarot açılımı için seçilmiş olan 7 kart ile beraber Dokuzlu Dilek Açılımı uygulamada 16 karta tekabül eden bakımdır ve çok daha berrak neticeler elde edilir. Tarot fallarının genelinde olduğu gibi tek konu ancak detaylı soru ile bu bakımda niyeti en başından açıklamak gerekecektir. Beraberinde yapılan her ek bakım için dileğimiz her neyse o mutlak bildirmeli ve ona göre odaklanmalıyız. Süleyman açılımı olaya damgasını vuran veya vuracak olan ne varsa onları dile getirecektir. Sizin için anımsanması gereken her saklıya mercek tutarak aydınlanmak üzere temiz bir kapıdan girdiğinizi hissettirecektir. Ek bakımsız da yapılsa yaşamınızın hangi devresinde olduğunuzu nereye eğim vermeniz gerektiğini nereleri budamanız gerektiğini söyleyerek her zaman köklerinizi daha dibe sağlamlaştırmanızı sağlayacaktır. Konu üzerinde, kendi düşünsel gücünüzün farkına varmanızı ve hayata geçirmek üzere ilk tohumları nasıl atacağınızı anlatacaktır. Bu fal sayesinde gerçeğin, mantıksal yaklaşımlarının günlük hayatınızda daha fazla fonksiyonel olduğunu görebilirsiniz.

Hayatımıza alternatifleri somut yanlarıyla değerlendirebilmemiz ve ele alabilmemiz için seçim yapmak zorunda olduğumuz sebepler sunulabilir. İstemsizce olayları yaşarken direnç gösterdiğimizde bazen yaşamımızın zorlaşmasına neden olabilir ve acı çekmemizin sonu gelmeyebilir. Bu ve bunun gibi içinden çıkmakta zorlandığımız hezeyanlar için varsa Tarot destemiz bakar ve sorunlarımıza ışık tutarız ya da uzman birine bakım yaptırarak başka nerelerde çıkar yollar var onları öğrenebiliriz.

Peki ya siz, yedi kartlık Tarot falınıza baktırdınız mı hiç?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.