Tarot Kupa Kraliçesi Nedir?

kupak3Merhaba Sevgili Dostlar,

Tarot Kupa Kraliçesi kartının burcu Akrep’tir. 24 Ekim- 24 Kasım zaman dilimini kapsar. Akrep- Yengeç -Balık burcundan bir kişiyi de ifade edebilir. Su elementinin dişil yönüdür. Tarih belirlemede ya da kişi burcu hakkında ön bilgi sağlayacaktır. Yardım eden ,iyileştiren tedavi kadar iyi gelen doğası olan anaç karttır. Kişi kartı olarak gelmiş olduğunda kişilik ve karakteri anlamında bilgi verecektir. Daha duygusal, hisleri güçlü, maneviyatı derindir. Diğer kraliçe kartlarına göre bilge- duru görü- önsezileri açık bir kişiliktir. Bu kartın karanlık gizemli bir ifadesi vardır.

Tarot Kupa kraliçesi ,özlemleri, eskiyi anan yapısı, geçmişinde ki hatalarından ders alan karakteri ile yaşamına bağlılığını temsil eder. Aşk onun dünyasıdır. Aşkı hayatında ön plan tuttuğu için sevgi konusun da adanmış aşık olacaktır. Aşk hayatında ihtiraslı bir sevgilidir. İyi bir eş’tir. İyi bir annedir. Çevresini her daim kontrol etmeyi başarır, güçsüz olanı kol kupak4kanat gererek sonuna kadar korur. Elinden gelen tüm fedakarlığı yapmaya hazır biridir. Her daim güven veren tabiatı,iyi-kötü dostu olan bir hali vardır. Kolay kolay kapıldığı aşk’ta pes etmeden sonuna kadar vazgeçmez. Ölüm kartına yakındır, yeniden doğmayı temsil eden kraliçe ölümü ve yaşamı temsil eden sözlere sahiptir. Bir kelimesi sevgi dolu ise aydınlık yönünü yansıtır, bir sözü en derinlerinize bıçak gibi saplanıyorsa ölümü temsil edecektir. Onla başlayan dostluk sevgisini bildiğiniz, karşılığını emeklerine göre verebildiğiniz sürece o sizin yaşama nedeniniz gibidir. Çok uzun süre biten sevgiye karşı da sabırla bekleyecektir. Kolay kolay pes etmeyeceğini belirtmiştim. Kupa kraliçesi ,hayatın akışının monoton gitmemesi için elinden gelen yeniliklere açıktır. Bu akışta fedakarlık ettiği sevdiklerine her daim bağışlayıcı-anaç duyguları ile hareket eder.Kızgınlığının ise felakete dönüşeceği bir gerçek,akıldan çıkartmamak gerekli. Ne de olsa o bir kraliçedir.
Ters giden işleriniz de gelmiş ise bu kart sorunuza odaklanarak seçmiş olduğunuz açılımda size dirayetinizi kaybetmeye başladığınız konusun da uyaracaktır. Kraliçe, asla umudu kaybetmeyi sevmediği için zayıflıklardan hoşlanmayacak sizi güçlü olmaya,çabalamayı bırakmamanız için güçlendirir. Kendisi kolay aman demez, aman vermez karaktere sahip olan bir yapı da olduğu için her daim umut/emek olsun ister. Kraliçe der’ ki ,başarı senin elinde içinde ki güç seni isteklerine er-geç ulaştıracak. Para ve güç her daim size yakın demektir. Kazanacağınızı bilerek gelen kartınızın söylediklerine kulak verin. Tarot Kupa kraliçesi maneviyat ve maddiyatta nasıl ilerleyeceğinize ışık tutacaktır.

Sizin falınız da neler çıkmış, öğrenmek ve kartlarınızı seçerek gerçek yorumcularla Tarot falınıza baktırmak için hemen tıklayın!

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>