Tarot Kartlarına Ay Işığı İyi Geliyor

fal-ad1

Sevgili Okuyucularımız,

Tarot kartları başlı başına bilgi hazinesidir ve her destenin içinde tutmuş olduğu yoğun bir enerjisi vardır. Bu yoğunluğu atması ve yenilenerek bakımlarınıza net cevaplar verebilmesi sizin bakımınıza bağlı olarak gelişecektir.

Kendi kendine bakımını yapması zordur. Düşük enerjide kalır, her defasında onu kapalı kutuda muhafaza etmek ya da sadece ipek mendile sarmak bir yere kadar enerjisini saklar. Ayrıca; kendini temizlemesi için ara sıra karanlık kutuda vakit geçirip keyfinin yerine gelmesi konusu da vardır. Tüm bunlara rağmen gece meditasyonunu da çok seven bilge destemizin kadim dostluğunuzu algılaması için ay ışığı altında bazı gecelerini geçirme isteğini yerine getirmiş olmanız gerekir.

Kişi sık sorular sorma isteğinde olduğu anlarda ikinci bir desteye sahip olmalı ya da Tarotorluk mesleğindeyse mutlak farklı destesi de olmalı ve diğer destenin enerjisini şarj etmesi için olanak sağlamalı. Bu desteyi seçerken kartlarınızdan farklı görünümde olanı alabilir her iki destenizden kartları değiş tokuş ederek gücünü artırabilir daha da kişiselleştirebilirsiniz destenizi.

Ay ışığı zamanları Tarot kartları kendini ay’ın gücüne ve enginliğine bırakarak onun ışığında enerji depolamaya başlar. Ertesi gün bakımlarınızda ne kadar dinlenmiş bir desteniz olduğunu fark ederek bu bakımları rutin haline getirmeye başlayacağınızdan eminim. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmayı çok seviyorum! Tarot destesi kutusuyla konulabilir ay ışığının aldığı bir yere yanına doğal taşlarınız ya da kolyeleriniz varsa onları da koyarak aynı anda arındırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her taşın farklı günlerde arınması olduğu farkını göz ardı etmemeliyiz.

Tekrar bakım zamanı geldiğini nasıl anlarım?

Şamatalı sizi güldüren yok canım sorumun cevabı olamaz dediğiniz anlarda bilin ki, destenizin tekrar bakım zamanı gelmiştir. Tarot falı kendini yenileyen bir bakımdır. Her defasında aynı soruya farklı yanıtlar ve yeni gelişme detayları verebilmesi bundandır. Sizinde sevdiğiniz bir bakım olduğu için aranızdaki uyum mükemmeldir. Severek bakım yapmak en önemlisidir. Kartlar sahibine bağlandığında sevgisine karşılık en iyi yanıtını verip ödüllendirir. Bu ödül bakım yapan kişiyi bilge konumuna ulaştırırken kartların sahibine olan düşkünlüğü ayrılmaz ikili olmalarını sağlar. Tarotor yani ”Tarot kartlarının okuyucusu” olmak, ne özel eğitim ne de en pahalı desteyi almakla alakalı değildir. Aslen ilk başta Tarot’u sevmek, kartlarla bağ kurmak önemlidir. Hani Avatar filminde saçlarını binek hayvanlarıyla birleştirirek onlara sahip olarak uçuyorlar ya, aynen bu bağımızda sevgi transferiyle gerçekleşmektedir. Kartlara doğru sevgi aşılaması yaparsanız sizi geleceğe taşır ve yanıltmaz bir yolda yürütür.

Sevgi dolu yapılan bakımlarla Binnaz’da buluşmak dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.