Tarot İlişki Açılımı Soruları

fal-ad1

tarot-tarotMerhaba değerli takipçilerimiz,

“Tarot ilişki açılımı nedir? Neden seçmeliyiz?” sorusuna açıklık kazandırmaya çalışacağım. Tarot kartları hem kehanetleri hem de tüm gizemi ile biz insan oğluna bilinmeyeni anlatan,yön gösteren bir pusulası olmuştur. Bir ilişki ister hoşlantı zamanı, isterse evlilikte olsun her daim soru işaretsiz olmalı. Eğer sorularınız var ise kartlarımız ilişki açılımı ile bu konu da sizi aydınlatacaktır. Sistem sizi yönlendiriyor. Yedi tane tarot kartı seçip,kolayca falınızı açık bir soru ile bize gönderiyorsunuz Göz kırpan yüz hepsi bu.

Ne zaman? Sorusuna en yakın tahmini alacağınız bir fal türüdür. Aşk hayatına eski bir ilişki yahutta yeni bir ilişki olabileceğinin yanıtını bulabilirsiniz.

Evlilik teklifi yakın mı?
Sevginiz karşılıklı mı?
Aranız da başkası var mı?tarot3
Gelecek vaat ediyor mu?
Burçlarınız uyumlu mu?
Anlaşabilecek misiniz?
İkinci bir kısmetiniz var mı?
Evlilik uyumunuz var mı?
Anlaşmazlıklarınız neler olabilir?
Onun ikiniz için düşünceleri nedir?
İlişkiye hangi göz ile bakıyor?
Sizin Hakk’ınız da ne düşünüyor?
Engeli nedir? Nasıl davranmak gerekli?

Bu gibi aklınıza takılan soruların arttığı her zaman kartlarımızın danışmanlığını alabilirsiniz. Tarot kartlarınız her konuyu etraflıca size anlatacaktır. Yeter ki net ve açık sorularınız olsun. Kartlar ile git gide artan muazzam bir bağınız olacaktır.Her tarot falınız da spesifiğiniz de yönelttiğiniz sorunuzun detaylarını okudukça/duydukça kartlarınızın soruyu sevdiğini göreceksiniz.

Bir çok tarot takipçime bir ilişkileri dahi olmadığı dönemlerin de, kartların da görüp müjdesi vermiştim. Sonra ki ilişkinin ilerleyişi ve aşamalarını her bakıma geldiklerin de detaylıca anlattım.Elbette kadersel ise bir çoğu ilişkilerini geleceğe taşımayı başardılar. Sayısız evlilik müjdesi aldım onlardan. Kimi farklı kısmet ile şansını denemek istedi yeni aşk müjdeleri ile dolu harika paylaşımlarımız oldu.

Bir çok barışma haberi müjdeledim. Anılarda kalan ayrılıkları aralarındaki sorunları çözüp ilişkilerini geleceğe nasıl taşıyacağını anlattı kartları. Elbette evlendiklerinde bebek müjdeler iken daim dostluklar kurduk. Sırdaş olduk ,yoldaş olduk tarot falı ile.

tarot4Tabii ki olumsuz çıkan fallarınız da olabilir. Sonuçta kartlarınız sizi korumak için sonradan üzüleceğiniz konular da önceden uyaracaktır.
Bu kartlarınızın dostluğunu gösterir.Daima sizin için en hayırlısını anlatacaktır.Dostluk bu değil midir? Kısacası kartlarınız artık size rehberlik edecektir. Her anınız da, her zaman en açık dil ile olup biteni anlatacaktır.

Bu sebeple tarot ilişki açılımını denememizi tavsiye ederim. Tarot ile fal bakımı almamış iseniz ilk an kartlar bir fincan kadar detaylı olup olmayacağı konusun da sizi düşündüre bilir. Sonra tek tek seçmiş olduğunuz kartların sizin için özel hazırlanmış yorumunu duyduğunuz da/okuduğunuz da tutkunu olacaksınız demektir. Falınızı ister sesli,ister yazılı seçebilirsiniz. Hatta canlı telefon ile konuşarak falınızı yorumlatın, ister chat yapın, tercih sizin.

Enerjinizin uyuştuğunu hissettiğiniz bir yorumcu seçip, sizin aşk hayatınıza dair her şeyi hemen öğrene bilirsiniz. Göz kırpan yüz

Sevgilerimle

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.