Tarot Falı Baktırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Sevgili okurlarımız,

Kartlı falda en önemli adım, kartların anlamlarına inanmaktır. Kişi, kartlarına odaklanmalı ve sorusunu içinden geçirip tek tek bu his ile seçmeli. Belki yaşadıklarımızı ve geleceği hiç birimiz değiştiremeyiz. Hali hazırda olup bitene bakakalıp ne yapacağımızı bilemez halde olduğumuzda kartlarımız en iyi danışılanımız olacaktır. Kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara alacağımız cevaplarla merak ettiklerimizi yanıtlayabilir ve yönümüzü çizebiliriz. Bu durumlarda kartlı falların enerjisi geleceğin en iyi öngörüsü olacaktır.

Para konusunu fazla düşünüyor, geleceğiniz konusunda endişeleriniz var ise, Tarot’un eşsiz yorumu ile farklı bir deneyime hazır olun. İş, aşk, evlilik, dilekleriniz hakkında olup olmayacağını detaylı şekilde anlatacaktır. Elbette net sorunuz üzere. Tarot soruyu, niyeti bilmek ister. Çünkü kartların bir çok anlamı vardır. “Tarot falında soru doğru yanıta ulaştırır.” Tek bir kart bile hem aşka, hem iş konusuna dair sayısız anlam içerir. Bu anlamlardan hangisi sizin niyetinize hitap ediyor bilmek için sorunuzun açık şekilde sorulması önemlidir. Falınızın akıcı yorumuna doğru ön bilgi, yani soruyu iletmek yeterlidir. İş için iki yer var ise hangisini seçmeniz hakkında kartlar yardımcı olacaktır mesela. Fakat kartlar iş yeri neresi göremez, soru üzerine hangisi hayırlı olacaktır onu size anlatabilecektir. İki yeri birden net açıklayıcı sormuşsanız, doğru kararı vermeniz için size en mükemmel neticeyi bildirecektir.

Kartlı fallarda Tarot falı danışanları için iş konuları daha nettir. Bilhassa genel durumunuzu çok iyi analiz ederek, en iyi yöntemleri, bilgileri sunacaktır. Örneğin, Tılsım Şövalyesi kartınız geldi diyelim açılımınızda, bu bize iş hakkında hangi kararınızın doğru olacağını gösterip, size nasıl hareket etmeniz hakkında bilgi verecektir. Yaptığınız işlerden memnun değilsinizdir belki de. Bu kart iş hayatında hakkını alamamış, dolaylı olarak arka planda kalmış, iş değişimi düşünenlerin açılımına gelir genel de. ayrıca bu kart ile size getireceğimiz yorum; her şeyi yenilemek hatta değiştirmek istiyor olabileceğinizdir. Sabırlı ve istikrarlı olmalısınızdır. Çünkü yapmak istediğiniz iş değişikliği için de doğru zamanda değilsinizdir. Geçmişi bırakıp olacaklara bakmalı ve strateji geliştirmek durumunda olduğunuzu gösterdiği için bizler size iş değişimini erteleyin diyebiliriz yorumda. Tabi ki diğer sağına ve soluna açılmış olan kartlar bu yorumu farklılaştırabilir de. Kartlar geliş sırasıyla, ters, düz gelişi ile bile yorumun boyutunu değiştirecektir. En iyi anlatımı sağlamak için uzman yorumcu kartların dizilimi, anlamı ve hislerini devreye katarak muazzam bir yorum sunacaktır size.

Sizin Tarot falınız da neler çıkmış ?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>