Tarot Falında Swot Analizi Mümkün

fal-ad1

Tarot falının kişilik, ilişki analizi, para, genel yaşam analizi dışında herhangi bir işletmenin güçlü ve zayıf yönlerini öne çıkartacak fırsat ve tehditler hakkında bilgi verebildiğini biliyor muydunuz?

Bir nevi Swot analizi gibi düşünebiliriz bunu. İş hayatında önemi yadsınamaz olan rekabetsel ortamlardan tutunda iş gücü kısıtlayıcı etkiler altında bulunduğumuzu hissettiğimiz zamanlara köprüler bulan çıkar yollar üreten bir yorum alabilmemiz mümkün. 78 adet karttan oluşan destemiz içerik bakımından gelecek yakın gelecek geçmiş zaman şeklinde detaylara inerek sorularınız doğrultusunda olacakları teker teker ele alıp gelişmeleri anlatacaktır. Amaca uygun süreçleriniz hakkındaki yapacağı tespitçi öngörüleri, bir işletmeyi veya çalışanı ileri seviyelere taşıyabilir, güçlü bir rehberlik kullanabilir kariyerin de fark yaratabilir. Deneyimlerime dayanarak destek ve köstek gelişmelere mahal vermemek adına tarot falını gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Tarot karar açılımı; İkilemde kaldığınız konularda aydınlatıcı bilgileri eşliğinde mühim Kararlarınıza Işık tutan net bir açılımdır. Tarot kelt haçı; İş dünyanızdan güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar, tehditler şeklinde oluşacak Gizleri açığa çıkartıp gerekli bilgiyi vermektedir. Swot Analizinin açılımı da bu az önce bahsettiğim açılımdaki şekildedir. Herhangi bir konu için karar verme aşamasında güçlü ve zayıf ya da avantajlı mı yoksa dezavantajlı bir noktadasınız bunları görüp ele almasını sağlayan Bir fal olmasıyla Tarot falı kariyer hayatınızda da iç ve dış faktörler de sizi siz yapan özellikleri ortaya çıkartmanıza olanak sağlar. Yolumuzu bilerek çizersek zorlu hayat şartlarında farklı fırsatları görmemizi sağlamış oluruz. Dünya pazarındaki mevcut durumunuza gerek kişisel gerek kurumsal olarak Büyüme aşamalarında durumunuzun risk analizini size söyleyebiliriz. Yapmanız gereken konumuzu tek olarak belirlemek kartlarınızı odaklanarak seçmek seçtiğiniz kartlardan sonra kariyer kapsamındaki merak ettiğiniz soruları açık ve net bir şekilde yazmanız güçlü bir analiz almanızı sağlayacaktır. Bunun sonrasında ek olarak fırsatları ve tehditleri belirleyerek, yükselmenizi kolaylaştıracak yolu doğru bir şekilde hızlıca ilerlemenizi sağlayacaktır.

Peki, kartlarınız sizin için neler söylüyor öğrenmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.