Tarot Falında Kart Seçerken Neden Yalnız Olmalıyız?

fal-ad1

Epey zorlu ya da çoklu karar almak gerek ve diyelim, ki vereceğiniz karar oldukça ehemmiyetli. Tamamını eğrisi doğrusu ile ölçüp bir karara elbette varılabileceğini biliyoruz. Pe ki o kararın sonradan olumsuz gelişim göstermemesi için sizce ne yapmalıyız?

Bu soru karşısında birçok fikir üretmiş olabiliriz. En zoru aldığımız karara korku girebilir tereddüt ettikçe içimizdeki cesaret ateşi azalır ve hata yapmaya başlarız. Bu gibi anlarda Tarot falı ile başarı yakalayabilir tümsekleriyle zirveleriyle birlikte nelerin bizi yanıltacağını bulabiliriz. Tarot yorumcusu tek konu ve soru isterse olması gerektiği ve yine iyiliğiniz içindir unutmayın. Soru net tek olmalı (olayı anlatan açıklama yazabilirsiniz ve sonuna o konuyla ilgili yanıtınızı yazabilirsiniz) ya aşk ya iş için sorulmalı ve genel denilmemeli. Çünkü Tarot falında genel diye bir bakım söz konusu değildir.

Tarot kelt haçı; Yükselme planları, zam isteme süreçleri, iş isteme anları, rakip eleme zamanları gibi tüm konulara hakimiyet kurabilir yükselen bir başarı grafiği elde edebilirsiniz. Evlilik teklifi gelecekse, platonik duygu karşılık bulacaksa, dönüş sağlanabilecekse bunu yine ilişki açılımı ile öğrenebilirsiniz. Enerjimizin yüksek olduğu vakit bakım yaptırmaya gayret edelim. Bilhassa yaşadığımız bir mutsuzluğun ilk anında fal baktırmak falımızı da olumsuz gösterebilir. Geceyi gündüz gibi yaşamaya başladıysanız veya sürekli yorgun mutsuz uyanıyorsanız topraklama yapın ve muhakkak fala gelin. Topraklama basit anlatımda ellerin ayakların toprağa basmasıdır. Daha detaylıda yapabilirsiniz önceki yazılarda Topraklama konusu detaylıca anlatılmıştır. Falın enerji işi denmesi aradaki bilgi transferi için gereken enerji frekansını tutturmaya denir. Kişisel statik yüksek ise enerji karşılığını bulamaz ve aynı frekansta olamayıp falın belirsiz çıkmasına neden olur. Enerjinizin tuttuğu birini seçip devam ederseniz daha verimli olur fallarınız.

Kartlarınızı seçerken mümkünse yanınızda birinin olmadığı anda gerçekleştirin enerjileriniz karışmasın. Diyelim kartları seçerken arkadaşınız yanınızdaydı ve falınız geldi size uymayan falı arkadaşınızın yaşadığını görebilirsiniz. Onun sizden önce ilişki yaşadığını ve sizin falınızda çıkan adamın onun eşi olduğunu yaşayanlardansanız demek istediğimi çok daha iyi anlamış olabilirsiniz. Birebir fallarda ve onlıne fallarda aynı şekilde yorumcu ve siz tek olmalısınız. Yanınızda olan kişinin içinden geçirdiği bir sorusu bile falınızda çıkabilir. Enerji karışmaması sağlıklı bir bakım için bunlara dikkat ederseniz kartlarınız size odaklanıp yalnızca size hizmet eder.

Sizin falınızda hangi sürprizler çıkacak merak ediyor musunuz ?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.