Tarot Falında Kara Haber Kartları

fal-ad1

Geneli haberci ve gündemci kartlardan oluşsa da derinlere inmekten hoşlanan Tarot kartları her daim iyi haberler veremeyebilirler. Tarot falı ayrılık kartları en az müjde kartları kadar sıkça karşımıza çıkabilir. Hayat kadar gerçek ve duru bakış açısına sahip oldukları için doğruları yansıtmaktan kaçınmazlar.

Nasıl ki insanlar iyi niyeti ve duyguları yansıtabilir ya da yanıltabilirse, hayat çizelgemizi iniş çıkışlı hale sokabilirseler kartlar da iniş çıkışları olduğu gibi göstermekten çekinmeyecektir. Bu durumu “neyse haliniz öyle gelir kartlarınız” demekle ifade edebiliriz. Tarot kartlarında, barış kartları ya da zamana bağlı gelişecekleri gösteren kartlar gibi ayrılık kartları da mevcuttur. Fala inanmayan birinin fal baktırması da bir enerjidir ama zaten fal müdavimi biriyseniz fallara nasıl enerji katacağınızı da çok iyi biliyorsunuzdur.

Bu konuyu daha önceki ”Fala nasıl hazırlanmalı?” gibi yazılarımızda paylaşmıştık. Fal enerji işidir. Kartlar ayrılık varsa görür elbette. Ancak ayrıysanız ilişkisi var seçeneğini seçmek yerine ayrı yaşıyor yada ilişkisi yok kısmını seçerek enerjinizi yanıltmamalısınız, buna dikkat etmelisiniz! Kılıç üçlüsü kartı, bir takım talihsizlikleri işaret ederken uyarı kartı olarak durumu izah etmeye başlayacaktır. Ters gelen kılıç onlusu kartı, devamlılığı olmayan ya da kıymet bilinmeyen ilişkileri ifade edebilir. Para beşlisi; elinizdeki mevcut olana sıkı sıkıya sahip çıkarak kararsız kalmamanız gerektiğini de gösterebilir ya da başka seçeneklerin olduğu karşı taraftan yana yorgun bir dönem geçireceğinizi de gösterebilir. Kupa beşlisi kartı, sonlandırılması gereken ama ertelenerek kayıpların değişmeyeceğini gösteren bir karttır. Kupa ikilisi kartı; tartışmaları ve bencillikten oluşabilecek olumsuzlukları haber verebilir. Kupa üçlüsü kartı; iyiye gideceğine inandığınız ilişkinizde hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi söylerken evlilik düşündüğünüz kişi hakkında sizi uyaran bir kart olarakta gelebilmektedir.

Buna benzer örneklemeler artabilir ben kısaca bir kaç kart ile örnek vermeye çalıştım. Tabi aynı kartların iş ve genel hayatınız içinde vereceği yanıtlar olacağı için soru kısmını atlamamanız sağlıklı bir yorum almanıza olanak sağlayacaktır.

Tarot falı aşk konusunda geniş kapsamlı bir fal olduğu için uzman bir bakımcının olması gerekir. Tarot falı ilişki konusunda güvenebileceğiniz en doğru seçiminiz olacaktır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.