Tarot Falı ve Mükemmel İlişki

fal-ad1

Her şeyin mükemmel olduğu bir ilişki yaşamak tüm çiftlerin hayalini süsler. Bir müddet sonrasında bazı yaklaşımlar ve duygular alışkanlık haline gelir. Tabii ki alışkanlık bir yerde bağlılık yapar diye düşünülse de sonunda alışkanlık halini almaması için farklı şekillerde sunulması gerekir.

Tarot falı, bir ilişkiyi renkli ve çeşitli bir hale getirebilmeyi aynı zamanda alışkanlık olumsuzluğundan kurtarmayı hedefler.

Özellikle de uzun vadeli ilişkilerde emeksiz yemek olmaz sözü sıkça duyulur. Gerçekten de bedel ödemeden iyi bir ilişki yaşanmaz bu bir gerçektir. Büyük fırtınalar dayanılması gereken en kritik noktalardır. Ki, bu fırtınalar iki tarafın birinden ya da ikisinin birlikte geçimsizliklerinden çıkabilir. Pes etmemek bu noktada direnmek ilişkiyi güçlendirecek olan tek etmendir. Böyle noktalarda nasıl aşmamız gerektiği ya da hangi stratejiyi izlememiz gerektiği konusunda Tarot falında birçok destekleyici kart bize rehberlik edecektir. Tarot falı insanlık tarihinde kullanılmış en eski ve en güvenilir kehanet yöntemlerinden biridir. Orta çağı da bile bu kehanet kartlarından sık sık faydalanmıştır. Özellikle savaş zamanları komutanların sıkça kahinlerine başvurarak yorumlar aldığı ve kendilerini güçlendirdiği bilinmektedir.78 tane kartın insan hayatındaki bir çok konuya değinebileceğini ayrı ayrı zamanlarda danışarak deneyimleyebiliriz. En önemlisi ilişki açılımında sorularımızı çok iyi belirlemiş olmamızdır. Açılan kartlarda, geçmiş ve şu an için yorumlar yapılırken; geleceğe dair de birçok ipucu verecektir. Enerji transferinin kartlara yansımasından sonra yaşanmakta veya yaşanmış olayın iç yüzü görülür, hangi sebepleri ortadan kaldırmalı ve hangi destek verilmeli izleyeceğimiz yol hakkında bizleri Tarot falı yönlendirecektir.

Genel anlamda aşklar emek vermeden, yorulmadan bazı zamanlarda kahır çekmeden mutluluğa ulaşmıyor. Zorlukların aşılmış olduğu ilişkilerin daha güçlü olduğu daha büyük bir aşkla ilerlediğini eskilerden ve büyüklerimizden de çok iyi biliriz.

‘’Beni mutlu etmiyor’’ diyerek çabucak yeni bir arayışa girmemiz yarım kalan enerjiler bırakmamıza ve yeni ilişkilerdeyse mutluluğu bulamamıza neden olabilir. Asıl sorularımız; ‘’Bu engeli nasıl aşarım, nasıl bir çözüm üretmeliyiz? Olmalı.  Tüm bu karmaşık gibi görünen soruların yanıtını bulmayı, aşk kimliğimizi güçlendirmemizi, profesyonelleşmemizi ve kişiliğimizi ezilmeden nasıl bir ilişki yürütebileceğimize dair ipuçları verecektir.

Hayatınızdaki her problemin mutlaka bir çözüm yolu vardır. Sebep her neyse mutlaka er yada geç bu problemin yanıtı bulunur. Bir ilişkide yapılmamış fedakarlıklar yeni bir ilişkiye geçildiğinde yapıldığı anda ilişkinin daha güzel yürüdüğü görülür.

Sorunlu gördüğümüz veya uzun sürsün istediğimiz var olan ilişkimizde daha sağlam adımlar atmak için nasıl yönetmemiz, nasıl ilerlememiz, bekleyen pürüzlerin ya da mutlulukların neler olduğunu görebilmek için bu falı tercih etmeliyiz. Yeri geldiği zaman günübirlik yeri geldiği zaman on beş günlük yeri geldiği zaman haftalık periyodlarla bakım alınabilir, bu kişinin enerjisi ile ilgili ve danışmanı ile ilgili bir bakım sürecine bağlıdır.

“İlişkim de nasıl mutlu olurum, birbirimizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabiliriz? “

Bu sorunun yanıtını kartların rehberliği eşliğinde birlikte bulabiliriz. Birçok alışkanlığın yıprattığı duygularınızda yenilikler neler olabilir ve karşı tarafın beklentisini görüp heyecanı aranıza katmanız için önerileri de olacaktır. Suçlayıcı olmak yerine duyguları açmanın önemli olduğunu, bazı meselelerin problem haline getirmeden çözmenin yollarını, karşımızdakinin hoşlanmadığı bir konunun ne olduğunu ve bu duyguları yıkan şekle getirmeden tartışmadan ruhu acıtmadan onun gözünde bizi sevimsiz yapmadan nasıl çözümleyebileceğimizin yollarını Tarot falı ile öğrenmiş oluruz.

Sizin kartlarınız neler söylüyor bilmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.