Tarot Falı ve Kariyer Hayatı

fal-ad1

Mesleğimiz yüzünden bazı isteklerimizi önemli yönlerimizi bastırmak durumunda kalabiliriz. Bu baskılamayı geçici bir süre için yaptık ve sonrası için biteceğini biliyorsak kontrol bir şekilde bizde demektir. Bazen bu gibi durumlarda tam tersi kontrol dışı gelişen olaylarda manevi yönden de maddi yönden de çabalarımıza devam ettirmek bizi zorlayabilir. Böyle anlarda tarot kartları ile yeni bir mesleğe geçiş yaparak, manevi bazı özelliklerimizi ve özgürlük çabalarımıza devam ettirmek için hayırlı olup olmayacağını sorabiliriz. Yine tam tersi diyeceğiz işimizi devam ettirip süreçler hakkında bilgiler edinebiliriz. Tarot falında çalışma ortamımızdan ne şekilde ayrılacağımızı söyleyebilir.

İşyerinin kapatılması gibi durumlardan veya kendimizi ailemize adayacağımızı gösteren durumlarda ya da emeklilik ile çıkacağımızı söyleyebiliriz. Ayrıca alıştığımız bir ortamdan koparken bilmediğimiz yeni bir ortama doğru ilerlerken bizi nelerin beklediğini de söyleyebilir. Süreçler hakkında öngörülerde mutlaka bağımsız bir şekilde çalışmayı isteyip istemediğimiz sorumlulukları üstlenip üstlenme gibi olumlu ya da olumsuz özellikleriniz varsa bunlar hakkında da kartların uyarı ya da eleştiri bilgileri yer alabilir. Örneğin bir kart gücünüzü ve cesaretinizi her görevi üstlenmeye hazır ve hevesli olarak kullanabileceğimizi söyleyebilir ya da tam tersi başvuracağınız yeni görevler sayesinde olgunlaşma süreci içine gireceğinizi ve daha kendimizi geliştirip daha başarılı kazançlar sağlayacağımızı da söyleyebilir. Bunların hepsi hayatımızı sürdürmek için zorunlu olan şeyleri zevk haline getirmemiz için ve dengeli bir hayata kavuşma fırsatları ortaya çıkartmak için bizler için birer kolaylık aslında. Tarot falı iş hayatımızı istediğimiz başarıya ulaşıp ulaşmayacağını seni kariyerinizin yükselip yükselmeyeceğini bize ifade eder. Daha önce başarısızlıkla sonuçlanmış planlarımız hakkında neticeler verir. Ticari girişimlerimiz de başarısızlığa uğrayacaksak ya da sınavlardan başarısız notlar alacaksak yeni iş görüşmeleri olumsuz neticelenecekse bunlar hakkında da yine çekinmeden dürüst ve net yorumlar yapabilir Tarot kartları. Yine aynı şekilde de güzel projeleri kazançlı işleri yüksek maaşı ve manevi kazancı da ifade ederek günlük hayatımızın zenginliklerini artırmak ve bu sayede manevi yönden de gelişmek ve içsel huzura ulaşmak için dikkatimizin yönünü hangi tarafa döndürmemiz gerektiğini söyleyecektir. Bu kartlı fal doğrultusunda daha öngörülü bir şekilde adım atabileceğiz demektir.

Sizin falınızda iş fırsatları hakkında neler var bilmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.