Tarot Falı ve Ezber Bozan Aşk

fal-ad1

Zamanın ileriye aktığı dönemin modernleştirdiği aşkları yaşayan bizler ve modernize şekilde yaşamaya alıştıran süreçlerden sonra acaba ilişkilerimizin ne kadarını revize edebiliyoruz? Bu soruyu hep kendimize sorup yanıt aramış olabiliriz. Tarot falı ile ezber bozmaya hazırsanız o vakit ilişkinizin şaşmaz bir pusulası olabiliyor.

Ezber bozan bir aşk ise yaşanılan elbette ki heyecan verici olabilir! Tabularını yıkan her şekilde  süreci gönlüne göre işlettiğini düşünüyor öyle değil mi?  Bulgusunun tadını çıkartmak için türlü fedakarlıklardan da geçiyor olabilir. Olumsuz olanı değiştirmek ya da kendi ait alanlarını oluşturmak üzere tüm imkanları seferber ediyor. 2018’in zamanın Leyla’sı Mecnun’u olur mu elbette ki bu tartışılır ve üzerine çokça konuşulur. Ancak kabul etmek gerekir ki hızlı tüketilen aşklara karşın bazı aşklar vardır ki kendi içinde çok güzeldir ve zamanın Leyla’sına ve zamanın Mecnun’a taş çıkarır. Kahve falı sayesin de öyle aşk hikayelerine tanıklık ettim ki anlatsam satırlar yetmez masallara şapka çıkarttıran, parmak ısırtan, maşallah dedirten tarzdandılar…

Bilindiği üzere Tarot falı soru sistemi ve mantığı ile işleyen bir fal türüdür. Gerçekleşecek dileğinizin anahtarı sorunuzda saklıdır. Tarot falının kerametini ise neyi öğrenmek istediğinize bağlıdır. Falınıza hazırlanıp kartlarınızı seçtikten sonra spesifiğiniz de soracağınız sorunun içeriğinden bahsetmelisiniz. Aşk yazıp bırakamayız! Nedeni ise yanıtı sorunuzun içinden kartlara sorarak sonuca varacağı için mantıklı detaylı sorularınızın siz kıymetli fal sever dostlarımızı en kesin sonuca ulaştıracağını söylemeliyim. Bilmek istediğiniz kayıp bir yol gibidir, nereye gitmeliyim değil falanca yere nasıl gitmeliyim yine sorunuz sizi kestirmeye ulaştıracaktır. Sorumuzun aşk üzerine olduğunu varsayarak aşk demek yerine ‘’Niyetimde olan kişi ile şu aşamadayız bana karşı duyguları nedir?  Olarak sorarsak yakın cevabı en yakın zamanı değerlendirmeye alacaktır falımız.  Duygunuzun karşılığı hakkın da tespitte bulunmak için kartlara danışmamızı istediğiniz zat-ı Muhterem ve zat-ı Müstesnanın neyse hali çıkmasını sağlamış olursunuz.  Sizin ise genel kapsamlı yerine odaklı bakım sağlamış olduğunuz için içinizdekilerin olup olmayacağını en doğru ifade ile size söyleyebilecektir… Aşkı tek iletişime yaklaşıma sığdırmak mümkün değildir. Tüm bu süreçleri kalbe münhasır yaşamayı sağlayansa gelecek fikirleridir. O fikirleri bilip adım atmanız tarot falı ile daha da kolaylaşabilir.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. Binnaz ablanın en iyi yorumcusu diyebilirim. İlk baktırdığımda tarih vermesi günü günü tutması şaşırtıcıydı. O gün bugündğr en az 10 kez baltırmıştırım.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.