Tarot Falı Tek Kart Açılımı

fal-ad1

Merhaba,

Bu bu sefer sizlere tarot falı tek kart açılımı hakkında yazacağım

tarot falı tek kartBilindiği üzere tarot kartları ile pek çok yöntemde açılım yapılmaktadır. Tarot kartlarının en iyi şekilde cevap vermesi ve danışana mümkün olan en büyük faydayı sağlaması adına gerekli olan en önemli adım, tarot kartlarının ifade ettiği anlamlara inanmaktır. Tarotu sorgulamadan verdiği cevapları kabul etmek, falın başarılı sonuçlar vermesi için gereklidir diyebilirim.

İnsanlar yüzyıllardır geleceği merak etmiş ve yine geleceği öğrenmek adına birçok farklı yöntemler geliştirmişlerdir. Bu yöntemlerin içinde tarot ise daima en doğru sonuçları vermiş bir fal metodudur. Hayatın bir enerji akışından ve enerji alışverişinden ibaret olduğunu düşünürsek eğer, yaşadığımız bütün ayrıntıların kendi seçimlerimizin sonucu olduğunu fark etmemiz kaçınılmazdır. Kendi seçimlerimiz doğrultusunda yarattığımız geleceği değiştiremeyiz. Ancak, tarot kartlarına verdiğimiz enerji sayesinde sorduğumuz soruların cevaplarını alabiliriz ve bu sayede kendimize bir yol çizebiliriz.

tarot falıTarot kartları ile fal bakılmasında tek kart seçmek, sormak istediğimiz bir konuda net ve tek bir cevap almak için uygulanan bir yöntemdir. Sizin için büyük anlam taşıyan bir yol ayrımında olduğunuzda ya da önemli bir karar aşamasında bulunduğunuzda, tarot kartlarının içinden tek bir kart seçmek size atmanız gereken adım hakkında fikir verecektir. Düşüncelerinizi meşgul eden herhangi bir konuda soru sorabileceğiniz gibi, aynı zamanda günlük olarak tarot kartlarının içinden tek kart seçebilirsiniz. Bu yöntem, detaylı olarak diğer tüm tarot kartları ile birlikte açılım yapmak yerine sadece bir cevap almak için uygulanır.

tarot açılımı tek kartTarot destesini, sormak istediğiniz soruya tamamen konsantre olarak karıştırdıktan sonra yine niyetinize odaklanarak desteyi ikiye bölersiniz. Ayırdığınız iki parça halindeki desteyi üst üste koyarak düz bir zemine kartları kapalı olarak yayarsınız. Sol elinizle niyetinizi, aklınızdaki soruyu düşünerek yerdeki kartların içinden bir kart seçersiniz. Seçtiğiniz bu kart sorunuzun cevabını taşıyacaktır.

Tarot destesinden seçtiğiniz tek kart, dikkat etmeniz gereken ayrıntılar, gözden kaçırdığınız minik detaylar, beklemeniz gereken süre, yardım alacağınız bir kişi, sizi engelleyen durumlar, karşılaşacağınız olaylar, etrafınızda gelişen konular ve takınmanız gereken tavır gibi size niyetiniz ile ilgili kısa ve net bir bilgi verecektir.

Sevgiler.

Cansın Akın.

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.