Tarot Falı Nerede Baktırılır

fal-ad1

Merhaba,

tarot falı nerede baktırılırBu yazımda sizlere tarot falının nerede baktırılır / bakılır hakkında minik tüyolar vermek istiyorum. Bilindiği üzere tarot kartları ile fal bakmanın çok eskilere kadar uzanan bir tarihçesi bulunur. Kartlar yüzyıllar boyu değişik kültürlerde pek çok şekle girmişse de, sembolik figürleri değişmeden kalmayı başarmıştır. Dünyayı dolaşmakta olan Çingeneler sayesinde, tarot süregelen zaman içinde hemen her ülkede yaygın hale gelmiştir.

Tarot falına elbette kendi başınıza da bakmanız mümkündür. Ancak, her zaman için tarot kartları ile ciddi anlamda ilgilenen kişilerden yardım almanız çok daha sağlıklı olacaktır. Zira, tarot kartları ile fal bakmak ve kartları yorumlamak uzun zaman harcanarak üzerinde çalışılması gereken bir konudur. Bir tarot destesindeki kartların anlamlarının yorumcu tarafından ezberlenmesi ve diğer kartlar ile aralarındaki bağın ilişkilendirilmesi, falın bir bütün halinde analiz edilmesi aslında zor ve zaman alan bir süreçtir.

tarot falı neredeBununla birlikte, tarot kartlarının ters ya da düz olarak anlamlarının bilinmesi ve bu doğrultuda falın yorumlanması, tecrübeyle doğru orantılı bir bilgi hazinesi gerektirmektedir. Elbette bir tarot yorumcusunun sezgilerinin ne denli güçlü oluşu da tarot kartlarını yorumlamakta bir hayli önemli bir ayrıntıdır.

Etrafımızdaki insanlardan, sosyal medyadan pek çok yerde tarot falı bakan kişiler olduğunu duyarız. Kimi zaman bir kafede tarot falı bakan yorumcular olabilmektedir. Kimi zaman da internet üzerinden hizmet veren sitelerde tarot falı bakan kişiler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine internet üzerinden ücretli ya da ücretsiz sizin seçtiğiniz kartları yorumlayan bir fal robotu sistemi mevcuttur.

Bütün bu alternatiflerin içinden tarot falı baktırmak istediğimiz yorumcuyu seçerken tarot konusunda ne kadar uzman olduğuna ve kartları okumayı ne kadar ciddiye aldığına dikkat etmek gerekir. Çünkü, tarot hiçbir zaman bir eğlence amacıyla bakılması söz konusu olan fal çeşidi değildir. Belirli ritüelleri olan, öğrenilmesi hayli uzun zaman alan ve mistik öğretilerin ışığı altında üzerinde çalışılan bir faldır.

tarot falı nerede baktırlırİşte bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda tarot falına baktırmak istediğiniz kişiyi özenle seçmeniz doğru olacaktır. İlişkiler, kariyer, aile, para gibi konularda ya da önemli bir dönüm noktasında, bir yol ayrımında danışmak istediğiniz tarot falı, işinin uzmanı olmayan kişiler tarafından yorumlandığında bazen sizi yanlış yönlendirebilen, sizi huzursuz eden ya da kafanızı karıştıran cevaplar almanıza neden olabilir. Bu gibi sonuçlar ile karşılaşmamak adına, tarot falı baktırmak istediğiniz zaman sizler için en doğru adres, binnazabla.com olacaktır.

Binnazabla.com’da bulunan her bir yorumcu pek çok aşamadan geçtikten sonra sizlerle buluşmaktadır. Verdiği hizmetin kalitesini ve sizlerin memnuniyetini daima göz önünde bulunduran binnazabla.com ailesi, hedeflerini yüksek tutan ve işini ciddiye alan yorumcuları bünyesinde barındıran bir internet sitesidir.

Bu yüzden binnazabla.com’da bulunan bütün yorumculara tereddüt etmeden güvenebilir ve dilediğiniz falı tercih edebilirsiniz. Sizlere en sağlıklı yorumları sunan yorumcular, konularında sürekli kendilerini geliştiren ve konularında uzmanlaşmış kişilerdir.

Sevgiler..

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.