Tarot Falı Ne Zaman Bakılır?

fal-ad1

Merhabalar.

unnamedİnsanoğlunun en büyük ve en güçlü duygusudur öğrenme arzusu. Merak kavramı, geleceğin gidişatını öğrenme güdüsü şüphesiz hemen herkesin içini kemiren bir duygudur. Günümüzde dert anlatmak, bir derde ortak bulabilmek oldukça zor. Tarot falı ne zaman bakılır sorusu işte  bu zamanda devreye girer. Tarot falı ve kartları hem dertlerinize, sorularınıza yanıt bulur, geleceğe dair ip uçları ve göstergeler alırsınız hemde açılabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz bir kapı açılır size. Bu kartlar faldan öte, size ışık tutar hatta ve hatta psikolojik bir destek, bir terapi gibi dokunur hayatınıza.

Tarot bir fal olgusu olmasının yanı sıra, size dertlerinizi sunabileceğiniz, onları paylaşabileceğiniz  yollar açmaktadır. 78 kart ile yüzlerce, binlerce kişi bu kartlar ile geleceğinin yansımasını  öğrenebilmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi  gereken ve de çoğu zaman göz ardı edilen hassas bir konu vardır ki, o da yaptığın şeye yürekten inanmak. Tarot bakan da baktıran da ona inanarak adım atmalı, kalbinde o inancı hissetmeli, eğlence yada öylesine fal baktırmamalı, kişi inanarak baktırdığı sürece doğru cevabı daha net alacaktır. Fal seansları ve süreleri daha derinsel ve de doyurucu olacaktır.

tarot ne zaman bakılırOrta çağdan bu yana varlığını sürdüren tarot falı ve de kartlarına; belirsiz süreçte olan durumlarınızda sıkıntı hallerinizde, üzüntülü anlarınızda, beklediğiniz bir haber olduğunda, ayrılık sürecinde, başlangıç sürecinde, iş durumları, evlilik, ayrılık, yeni birlikteliklerin eşiğinde olan kişilerin durumlarının daha net daha belirgin bir hal alması, insanların kafalarındaki soruların cevap bulması ve netliğe kavuşması için başvurulur.

Zor bir karar aşamasında iseniz kalpten isteyerek, dileyerek  çektiğiniz kartlar, size doğru karar vermenizde etken olacaktır, size yol gösterecektir, aklınızdaki karmaşa çözüm bulacaktır.

unnamed (1)Tarot falı baktırırken, ister online, ister yüz yüze baktırın, mutlaka fal bakan kişiye doğru bilgileri vermelisiniz, doğru bilgiler verirseniz o derece kaliteli ve size uygun bir fal olur, yanlış bilgiler verilip fal bakan kişinin aklı karıştırılırsa, o faldan verim alamazsınız, bu şekilde falın gidişatı da değişmiş olur. Tarot falı baktırırken karşı tarafa verdiğiniz ; İsim, soyadı, hangi burçtan olduğunuz, doğum tarihi gibi bilgiler net olmalıdır. Eğer falı  başka bir kişi için baktırıyor iseniz o kişinin bilgilerini de eksiksiz girmelisiniz.

Falsız kalmayın, daima ferahlayın, içinizi rahatlatın.

Efsun AKSOY

fal-ad1
Efsun Aksoy

Efsun Aksoy

İlk falını 5 yaşında baktığını belirten yorumcu o günden bu güne dek tam 20 yıldır yorumculuk yapıyor. Dünyanın bir çok ülkesinden her dilde, her ırkta insana fal bakarak yollarına ışık tuttuğunu belirten yorumcu, ilişki ve aşk konularında bir uzaman. İlgi çekici yorumları ile binnazabla.com`da sizleri bekliyor...

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.