Tarot Falı “Moonwalk” İlişki Yorumu

fal-ad1

Moonwalk; Efsane şarkıcı Michael Jackson’ın özel yürüyüşü olan ay yürüyüşü geriye adım attığı halde ileriye adım atıyormuş gibi gözüken ve göz yanılması üzerine kurulmuş bir dans figürüdür. İlişkinin hangi noktada olduğunu göremediğiniz, çabalayıp bir noktaya ulaştıramadığınızı düşündüğünüzde işin içinde bir gariplik olduğu kanısına varabilirsiniz. Özellikle de ayrılık süreçlerine gelen ilişkilerde ilerleme kaydedememek ilişkinin en büyük sorunudur. Bu tarz problemler ilişkinin beklenen noktaya ulaşmamasından ilişkinin yürümemesinden kaynaklı gelişebilir, bilhassa ayrılık ve ayrılık psikolojisinin doğasında bulunan yüreğin kendinden yana olması karşı tarafı defansif yapıp değişmesini zorlaştırmaktadır.

Elbette ki haklılık nedenleri iki taraf ayrı ayrı dinlendiğini de mutlak farklılık gösterebilir. Tarot falı bunun hangi yolla çözüme ulaşacağını söyleyebilir. Karşı tarafın hisleri ve duygularının son süreçte nasıl değiştiğini ve hangi duygular içerisinde olduğunu da bize gösterebilir. Bu şekilde belki de aradaki problemleri toparlamak için yönelim göstermek istediğimiz de bize durumla ilgili gerçek ipuçları verecektir. Karşı taraf sahip olduğunuz standartlara uymak istemiyor olabilir eğer zorlayarak beklentilerinizi karşılamaya çalışıp çalışırsınız kırıcı ve rahatsız edici olabilirsiniz yaşattığınız aşk mükemmel olsa da beklenti farklılığından kaynaklı karşı tarafın böyle görmeme ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Herkes farklıdır siz ya da onun mükemmeliyetçi olması iki tarafında aynı bakış açısında olması gerektiği anlamına gelmez ve kabul etmek gerekirse mükemmeliyetçilerin çoğu aslında biraz kontrol düşkünüdür.  Bu beklentisi, hatasız olmayı yalnızca kendilerinden değil ilişkide karşı tarafın uygulaması gerektiğine dayanan ısrarcı düşüncesinden kaynaklı uzlaşma yollarını tıkıyor olabilir. Tarot falı, karşı tarafın bilinçaltındaki ışıltıları yada karanlık kuytuları görür ve ne yapmak istediğini gösteren kartlar ile belirtir.  Açıkcası ezoterik bir açılım olacaktır ve emek verip üzerine düşüp düşmemeniz gerektiği konusunda farkındalık kazandıran önemli bilgiler verebilir. Aksamalar iniş çıkışlar zaman zaman yer alabilse de gerçekten ilişkiyi bitirme düşüncesi varsa Tarot kartları bunu görebilir ve partnerin beklentilerinin neler olduğunu size söyleyebilir. Böylelikle iki ileri bir geri olan ay yürüyüşü etkisi içinde belirsiz bırakan mevcut durumu doğru kararlarla toparlayabilirsiniz, bu fal sayesinde süreci iyileştirmeniz kolaylaşabilir.

Sizin ilişkiniz hangi aşamada?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.