Tarot Falı İlişkinizin Geleceği Hakkında Bilgiler Verir

fal-ad1

Eski zamanlardan günümüze değin geleceği bilmek ve öğrenmek insanoğlunun çok merak duyduğu konular arasındadır. Her ne kadar bunu merak edenler ya da bilmek istemeyenler ikiye bölünse de geleceği bilmeye şüphe ile yaklaşanlar dahi hayatının bir kısmında ne olacak sorusunu soracağı bir an yaşarmış.

Her toplum kendisi için değerli olan aracı neyse ona inanırmış, bazı zamanlar danışarak bilinmeyene ulaşırlarmış. Mesela; kızılderelilerin tütsüleri ve dumanları ile yapmış olduğu bakımlarla kabilelerini korumaları için geliştirdiği teknikler varmış. Farklı olarak yine arapların uyguladığı matematiksel bir bakım olan kum üzerine yazılan remilden tutun günümüze kadar gelmeyi başaran Tarot falı gibi bir çok örnekleme mevcuttur.

Tarot falı yoğun enerjilerin karışmadığı temiz bir enerji ile bakıldığı için tercih edilen ve sık başvurulan bakımların başında gelmektedir. Tarot falı iş hayatı ya da diğer yaşamınızın sorunlarınıza yanıt vermekte uzman bir soru-cevap sistemidir. İhanet ne kadar yaşanmaması en son ihtimal olsada insanoğlunun başına gelen en kötü hislerden birisidir. Eğer içinizde en ufak bir kuşku uyanmışsa ve zihinizdeki çılgınlaşan sorularınızın yanıtını almak istiyorsanız Tarot falıyla buluşmuşsunuz demektir.

Bir çok kartın içinden belli kartlar gelmişse açılımınıza o halde dikkat etmeniz gerekebilir. Örneğin; Kılıç yedilisi kartı gelmişse niyetinizdeki kişinin gözü dışarıda olan biri olabileceğini söyleyerek sizi uyarmayı başarabilecektir. Kılıç yedilisi, Kılıç beşlisi, Kılıç onlusu, şiddetli tartışma ve sonu ayrılık olarak işaret verebileceği gibi ihanetin nedenlerini ya da gerçeğini anlatabilirler. Elbette diğer gelen kartlarınızın da açıklamasını öğrenmeniz gerekir. Tek kart hiç bir anlam teşkil etmeyecektir. Değnek beşlisi, Değnek yedilisi, Kupa dörtlüsü monotonluk kaynaklı bazı hatalara açık olunduğunun sinyallerini verirken Şövalyeler kıskanç kontrolcü ya da hata yapmaya müsait bir kişiyi tasvir edebilir. Sonuç ne çıkarsa çıksın elbette kendi kararınızı kendiniz verecek sizi zoraki bir şey yönetemeyecektir. Önemsediğiniz konunun açığa kavuşması, olayların iç yüzünü öğrenmeniz gerçekleşmiş olacağı için vereceğiniz karar en hayırlısı vede sizi daha mutlu edeni olabilecektir.

Mutlu ve güven dolu bir aşk yaşamınız olması dileğimizle.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.