Tarot Falı İlişki Açılımı

fal-ad1

Merhabalar,

tarot falı ilişki açılımıTarot kartları ile birçok farklı açılım bulunmaktadır. Bunlardan biri olan tarot falı ilişki açılımı; genel anlamda çok tercih edilen bir yöntemdir. 7 kart seçilerek yapılan tarot falı ilişki açılımı, süregelen ilişkilerinizdeki pek çok konuya cevap bulmanıza yardımcı olabilir.

Tarot kartları, içinde bulunduğunuz duruma dışarıdan bakmanızı sağlayan ve cevap aradığınız konularda farkındalığınızı arttıran bir araç olmakla beraber, aynı zamanda bir yol haritasıdır. Tarot kartları ile içinde bulunduğunuz söz konusu koşulları değerlendirebilir ve içsel dünyanızın ayrımına vararak sizi zorlayan ya da düşüncelerinizi meşgul eden konularda çözümler üretebilir, kararlar alabilirsiniz.

ilişki açılımıTarot falı 7 kart açılımı, ilişkiniz hakkında genellikle kısa ve net bir yoruma ihtiyaç duyulması halinde tercih edilen bir açılımdır. Her zaman olduğu gibi deste karıştırılır, ipek kumaşın üzerinde niyete ve söz konusu kişiye odaklanarak sol el ile ikiye bölünür. İki kısma ayrılan kartlar üst üste konur ve yeniden bir araya getirilir. Danışanın seçmesi için yere açılan destenin içinden niyete odaklanarak ve yine sol el kullanılarak danışan tarafından yedi adet kart seçmesi istenir.

Seçilen yedi kartın dışında kalan diğer kartlar toplanır ve kenara konur. Mistik yedi rakamı ile yapılan açılımda kartlar at nalı ya da yeniay tabir edilecek bir şekilde dizilir. Seçilen ilk kart sağ alta, ikinci kart onun üst kısmına, diğer kartlarda yukarıya doğru ve dördüncü karttan sonra sol aşağıya inecek şekilde ters u ya da bahsettiğim nal şekli halinde dizilir.

ilişki açılımıİlk kart ilişkiniz ile ilgili geçmişin şimdiki durumunuzun üzerinde yarattığı etkileri anlatır.

İkinci kart ilişkinizde şu an içinde var olan koşulları.

Üçüncü kart ilişkinizin üzerinde söz konusu olan gizli etkiyi.

Dördüncü kart ise ilişkiniz ile ilgili sorduğunuz konu hakkında var olan engelleri ortaya koyar.

Beşinci kart danışanın yani sizin etrafınızdaki ilişkinize doğrudan ya da dolaylı olarak etkide bulunan insanları ya da olayları.

Altıncı kart ilişkiniz dahilinde sorduğunuz konu hakkında yapmanız gerekenin ne olduğunu ve son kart olan yedinci kart ise ilişkinizde sizi bekleyen olası sonuçtan bahseder.

İlişkiniz hakkında doğrudan cevap almak istediğiniz, merak ettiğiniz ve sizi düşündüren konular hakkında tarot falı ilişki açılımını tercih edebilirsiniz. En iyi sonucu almak için sorduğunuz sorunun net olması önemli bir ayrıntıdır.

Peki, siz hiç tarot falı ilişki açılımına baktırdınız mı?

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

4 Yorum
  1. Merhaba, ben yeni bir tarot destesi aldım ve bu açılımı uyguladım. Daha yeni öğreniyorum oyüzden kendimce yorumladım kartlarımı ama çok enteresan kartlar geldi bir de kısa kısa anlamlarını sizden öğrenebilirmiyim? Partner kısmında 1.asılan adam 2.tılsım kraliçesi 3.imparatoriçe var. Benim kısmımda ise, 1.kılıç kralı 2.kupa yedilisi 3.joker kartı var. Son 7. Kart ise MAHKEME kartı. Çok ilginç bir açılım oldu şimdiden cevabınız için teşekkürler. Sevgiler

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.