Tarot Falı Baktırmak Enerjimizi Düşürür Mü?

fal-ad1

Tarot falı bilinmeyene doğru açılan kapının ufak bir penceresidir. Bu pencereden nasıl bakıldığıyla ilintili olarak kehanetler belirmektedir. Fal bakan ve bakılan kişi arasında oluşan enerji uyumu doğru bakımı sağlayan bir köprüdür. Bu köprü niyetle başlar, kartlar seçilirkende devam eder.

Enerji trafiğinizi sıkıştırmamak için sorunuza odaklanmış olmanız kafidir. Çünkü; onca dış ve iç etken varken enerjinizi odaklamanız bazen kolay olmayabilir. Dış etken falın bakım anına doğru çevrenizdeki uyaranlardır; kapı zili, işinizin başına geçmeniz için yapılan çağrı gibi v.s, v.s…Odaklanmanızı kısıtlayacak çevresel faktörler olmadığı anlarda kartlarınıza odaklanmanız daha verimli sonuçlar duymanızı sağlar.

İç etkenler ise; sürekli endişeli karamsar düşüncelerinize yoğunlaşmış olmanızda kartlarınızın enerjisini düşürebilmektedir. Kartların enerjiniz düşük olduğu anda enerjinizi düşürmesi söz konusu değildir! Bazı kartlarınız olması gereken sıralamadan farklı gelebilir anlamındadır. Bu ince detayı yorumcu için anlamak ve doğru sıralama ile kendi enerjisinin katarak yorumlaması gerekmektedir. Ne kadar açık yüreklilikle seçersek kartlarımızı duyacağımız kehanetler ve öngörülerde o kadar detaylar artacaktır. Enerjimizi bilakis artıran göremediğimiz noktalarda nokta atışlarıyla kendine hayran bırakan bir fal türüdür.

Neredeyse net öngörülere sahip olduğu için Tarot Falı bize bir yol haritası çizebilir, Bu doğrultuda ilk altı aylık periyodu olacakları, diğer altı aylık periyoduda ön görü olmak üzere 1 yıl gibi bir zamanımızı aydınlatabilir. Önümüzdeki engelleri, kısıtlayıcı etkenleri görebilmemizi ve ortadan kaldırmanın yollarını aralar. Bu durumda enerjimizi açarak pozitif bir enerji hissetmemizi sağlayacağını söyleyebilirim. Daha güçlü adımlar atmamıza olanak verir. Her zaman doğru yanıtlar alırız. Doğru bilgiler verilmişse yanıltıcı olmazlar, doğruları duymak istediğimiz her an baş ucu rehberimiz olur kartlı fallarımız. Enerjinizin artması an meselesi.

Neden bir Tarot Falı ile buluşmuyoruz? Sizin kehanetleriniz neler bilmek ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.