Tarot Falı Azize Kartı

fal-ad1

tarot falıMerhabalar.

Tarot falı azize kartı ve her açıdan anlamı ile tarot falı hakkında ki yazılara devam ediyoruz.

Tarot falı kart dizgisinin kuşkusuz en duygulu ve manevi kartı Azize kartıdır. Bu kartın ismini aslında Başrahibe olarak da tanımlayabiliriz. Barındırdığı maneviyatın yanında genelde seksüel bir ima da içerir. Azize’nin el değmemişliği bu duruma atıfta bulunur. Azize gökteki aya, kadınlığa ve ilham perisine bağlanmıştır.

Genel olarak tarot falı Azize kartı anlamı, kendinizi her açıdan sorgulamanız gerektiğidir. O güne dek edindiğiniz bilgi ve deneyimleri gözden geçirmeniz, eskiyenleri bir kenara bırakarak yenilere yer açmanızı öğütler. Ayrıca hayallerinize de sıkı sıkıya bağlanmanızı. Bir erkeğin falında çıktığında çoğunlukla, çok arzulanan ancak ulaşılamayan bir karşı cinsi simgeler. Bazı özel alanlardaki anlamlarına bakacak olursak, İş hayatında yeni sürprizlerin habercisidir Azize kartı.

Tarot falında azize kartın anlamıYeni bir iş, yeni bir ortam veya aynı ortamdaki değişikliklere işaret eder. Aynı zamanda iş hayatınızda stresin azalacağını ve zorlandığınız her konuda sizi rahatlatacak çözümlere ulaşacağınızı bildirir. Aşk konusunda tarot falı Azize kartını inceleyecek olursak, bu konuda en gizemli kartlardan biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Azize kartı aşk anlamında bakılan bir falda görüldüğünde, büyülü ve mistik bir aşkın habercisidir. Karşınıza çıkan kişiye olan aşkınızın sizi çok zorlayacağını ancak ona kavuşmanız durumunda havalarda uçacağınızı söyler. Para konusunda bakılan fallarda ise, alacağınız risklerden korkmadan cesur olmanız gerektiğini önerir. Azize kartı para konusunda genelde bonkör bir karttır. Sağlık alanında merak edilen sorularda ise Azize kartı, kişinin kendinde hissettiği bazı sağlık problemlerinin, aslında o kişinin aklında fazla büyütüldüğünü, psikolojik olarak kendini iyi hissetmenin önemini vurgular.

Tarot Falı Azize KartıTarot falı Azize kartının ters çıkması durumunda ise, kartın manevi dünyası ve yukarıda bahsedilen alanlardaki öğretilerinde köklü bir değişim olmaz. Ancak, tüm olumlu anlamlarına kavuşmak için kişinin biraz özüne dönerek kendini mutlak suretle sorgulamasını, hatta gerekirse meditasyon yapmasını ve ruhani açıdan kendini temizlemesi gerektiğini savunur.

Tarot falı Azize kartı gerçekten önemli tarot kartlarından biridir. Siyah ve beyaz iki sütunun arasında oturan masum kadının bakışlarının altında, spritüal yaşamın gerçek yaşamınıza etkilerini yüzünüze vurmayı hedefleyen bir tavır yatmaktadır.

fal-ad1
Emir Adalı

Emir Adalı

Yaklaşık 10 yıldır gösteri sanatları yönetmenliği yapan Emir, çevresinde hemen farkedilir 6. hissiyle tanınıyor. Kendini "milyonlarca küçük telve zerresini konuşturan adam" olarak tanımlayan Emir, yalnızca Binnaz Abla çatısı altında yüzlerce kişinin derdine, sevincine ortak olmuştu. Şimdi ise Binnaz Abla blog sayfasında, yazılarıyla sizlerle olmaya devam edecek.

1 Yorum
 1. Merhaba,

  Ben Nazende, 31 yaşındayım ve kendimi tanıma serüvenine tarot kartlarının gücünü dahil etmeye çalışan bir insanoğluyum…
  Arama motoruna “azize kartının anlamı” yazarken, içimden bir ses “ilk çıkacak siteye danışmak istediğin soruyu sor” dedi. Umarım burası bunun için doğru bir seçimdir.
  Az önce, yorumlamayı yeni yeni öğrenmeye başladığım tarot kartlarıma kendime dair cevabını bulmaya çok ihtiyaç hissettiğim can alacı iki soru sordum. Ve herbir soru için bir kart seçtim fakat kartları yorumlarken yeterince nesnel olamadığımı farkettim. Bu sebeple de belki cevabı buradan alabilirim diye bir şansımı deneyeyim dedim.
  Sorularım ve seçtiğim kartlar;

  1.Elimdeki potansiyeli kullanmamı engelleyen, ilerlememde veya kendi gücümün farkına varmamda bana engel olan, derinde yatan sebep nedir . ( Seçilen kart : Büyücü (düz) )

  2. Bu potansiyeli geliştirmemi ve daha etkin kullanabilmek için farketmem , geliştirmem gereken yönüm nedir? (Seçilen kart : Azize (düz) )

  Sizden gelecek cevap için sabırsızlıkla bekleyeceğim,

  Teşekkürler,

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.