Tarot Falı 7 Kart Açılımı

fal-ad1

Merhaba Sevgili Dostlar!!

Yine tarot falı hakkında bir yazı ile beraberiz.  

tarot falı yedi kart açılımıTarot kartları ile birçok farklı açılım bulunmakta. Bunlardan 7 kart seçilerek yapılan açılımı anlatmak istiyorum. Tarot kartları algılarınızı açan bir anahtara benzer. İçinde bulunduğunuz durum hakkında size bir yol haritası belirler. Tarot kartları ile söz konusu koşulları değerlendirebilir ve içsel dünyanızın ayrımına vararak çözümler üretebilir, kararlar alabilirsiniz.

Tarot falı 7 kart açılımı, genellikle kısa bir yoruma ihtiyaç duyulması halinde tercih edilen bir açılımdır. Her zaman olduğu gibi deste karıştırılır, ipek kumaşın üzerinde niyete odaklanarak sol el ile ikiye bölünür. İki kısma ayrılan kartlar üst üste konur ve yeniden bir araya getirilir. Danışanın seçmesi için yere açılan destenin içinden niyete odaklanarak ve yine sol el kullanılarak danışan tarafından yedi adet kart seçmesi istenir. Seçilen yedi kartın dışında kalan diğer kartlar toplanır ve kenara konur.

tarot 7 kart açılımıTarot Falı 7 Kart Açılımı 

 

Mistik yedi rakamı ile yapılan açılımda kartlar at nalı ya da yeniay tabir edilecek bir şekilde dizilir. Seçilen ilk kart sağ alta, ikinci kart onun üst kısmına, diğer kartlarda yukarıya doğru ve dördüncü karttan sonra sol aşağıya inecek şekilde ters u ya da bahsettiğim nal şekli halinde dizilir.

İlk kart niyet ile ilgili geçmişin etkilerini anlatır. İkinci kart şu an içinde bulunulan koşulları, üçüncü kart gizli olan etkiyi, dördüncü kart konu hakkında söz konusu olan engelleri ortaya koyar. Beşinci kart danışanın etrafındaki insanları ya da olayları, altıncı kart bu konu hakkında yapmanız gerekenin ne olduğunu ve son kart olan yedinci kart ise olası sonuçtan bahseder.

Doğrudan cevap almak istediğiniz konular hakkında yedi kart ile açılımı tercih edebilirsiniz. En iyi sonucu almak için sorduğunuz sorunun net olması önemli bir ayrıntıdır.

Diğer yazılarda görüşmek üzere!!

Sevgiler.

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.