Tarot Destesinden Ayrılmak için Ne Yapılır?

fal-ad1

Merhaba Sevgili Takipçilerimiz,

Tarot destesi almak istediniz ve aldınız. Önce Tarot kartı bakmak için hazır olduğunuzu düşündünüz ya da sadece özenti ile aldınız varsayalım. Sonradan bir takım bilinçsiz yazılar okudunuz, korktunuz onlardan kurtulmak istediniz. Ne yapacağınızı kestiremediğiniz için yakma çözümü üretmiş olabilir ya da duymuş olabilirsiniz ki, bunun aslı olmadığı gibi yanlış bir seçim olacağını vurgulamak istiyorum.

Öncelikle Tarot enerji ile alakalı olduğu için gerçek enerjiniz ortaya çıkmıyorsa bakım yapmanız söz konusu değildir. Denersiniz kartlarla bağ kurmayı başarırsanız o zaman kartlarınızın sizin diliniz olacağını görebilirsiniz. Göremediğiniz detayları görür ve sizi uyarır. O zaman gerçek bir dosttan bahsetmek mümkünken, yakma eylemi biraz sert olabilir.

Onlarla uyumunuz söz konusu olmadığında siyah bir örtüye sararak gömmek yada bir başkasına hediye etmek doğru tercih olacaktır. Seçenekler arasında hediye etme ya da gömülmesi durumundaysa aranızdaki bağ kopacağı için sorun olmayacaktır. Zaten sorun oluşturması mümkün değilken yalnızca Tarot kartlarınında 78 kişi gibi düşünürsek her biri ayrı olayı ve hikayenin kahramanı gibi varsayarsak kıymamak gerekir.

Tarot kartlarının hepsi ayrı ayrı karakterlerde ve farklı görünümlerdedir. Hepsi kardeş gibi olduğu için birini ya da hespini yakmak enerjinizi düşürebilir. Bir kaç kartı yaktınız ise o iz damga gibi kalarak yanıltıcı yanıtlar verecektir. Sizin içinizden gelmeyen bir bakıma kartların vereceği yanıtta yetersiz olacaktır. Kartlarınızla şükranlarınızla vedalaşarak hediye etmeniz en güzelidir. Kim bilir belki de yeni sahibi için mucizevi kapıları arlayacak en harika dost olacaktır. Ya da bu seçimlerden önce zaman tanımak biraz ara verip tekrar tekrar denemekte sizin için eşsiz bir dost kazanırabilecektir.

Destenizi siyah bir ipeğe sarıp bazen ayın ışığı altında bekletin ve sonra hazır olduğunuzda sorular sorun ve açılımlar yapın. Kartlara alıştığınızda ve aranızda bağ kurmuş olduğunuzda sıradan konulardan tutun önemli olaylara kadar ışık tutmayı başardığınızda kartlarınızın değerini çok daha iyi anlamış olacaksınız. Özenti durumuyla başlamak hazır olmaya yetmeyecektir içinizdeki bir ses sizi gerçekten çekiyorsa desteye, o zaman satın almalısınız. Bir gün kendinizi Tarot kartlarını satın alırken bulmuşsanız doğru zamandır ve deneme yanılma yoluyla bu keşif dolu yolculuğa çıkmış bulacaksınız.

Önce kartlarınızla teker teker tanışın. Anlamlarını hemen bir anda öğrenmeniz kolay olmayabilir, anlamlarına içinden çıkan kitapçıktan öğrenebilirsiniz. Sonraları bazı kartlara ilginiz artacaktır bazıları elinize sıkça gelecektir. Tarot kartlarının içinde muazzam bir enerji akımı vardır. Tarot’un Büyük sırlar dediğimiz kartları vardır. Bir gezegene ya da burca aittirler. Bazen ne zaman Tarot’u öğreneceğinizi dahi gösterebilir işaret verebilirler. Tek tek baktığınız ve sorular sorduğunuzda aklınıza yerleşmeye başlayacaktır. Anımsadığınız her kart artık anlamını öğrendiğiniz kart olarak zihninize yerleşecektir. Severek bakacağınız her konuda yanılmayan, doğruyu söyleyerek sözünü esirgemeyen dürüst bir yol arkadaşınız olacaktır.

Her zamanı ve her kişiyi ayrı ayrı tanımlayan bu mucizevi kartların rehberliğini geri çevirmeden önce tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.

Yaşam yolunuz açık, mutluluğunuz daim olsun. Sevgi ve ışık ile…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. Merhaba destemi incelerken aynı kitaptan iki adet olduğunu fark ettim ve atmak istiyorum. Çöpe mi atayım? Yoksa yakayım mı, denize mi atayım, gömeyim mi? Çok kararsız kaldım.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.