Takıntı ve Endişe Duygularına Dikkat!

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

İkizler burcunda ilerleyişini sürdüren Ay; iletişimin yoğun olacağı bir günü işaret ediyor. Ay – Merkür karesi; iletişimi yoğunlaştırmakla birlikte günü gergin etkilerle biraz zorlaştırıyor. Geri giden Merkür retrosu; tersliklere, zihinsel anlamda zorlanma, kararsızlık be gerginliklere işaret ediyor. Bazı konularda takıntı yapabilir, endişe yaşayabiliriz. Bu konularda bastırdığımız duygularımız, düşüncelerimiz kafamızı karıştırıp, içten içe bizi bunaltıp kemirebilir.

Sözlerimize, düşüncelerimize dikkat etmekte fayda var. Gerçekten birçoğumuz açısından zorlayıcı etkiler var gökyüzünde! Bu birkaç gün enerjimizi doğru yönlendirmeye, tartışmalardan uzak durmaya çalışalım.

Pazartesi günü Aslan burcunda çok kuvvetli bir Güneş tutulması meydana gelecek. 7 Ağustos’ta Kova’da gerçekleşen Ay tutulması ve sonrasında başlayan Merkür retrosu ile birlikte etkiler; birleşerek ve yoğunlaşarak devam ediyor.

Öğleden sonra etkisini hissedeceğimiz Ay – Neptün karesi; zihnimizi bulanıklaştırıp, belirsizlik içinde kalmamıza neden olabilir. Özellikle odaklanılması gereken, dikkat gerektiren işlerimiz açısından zorlayıcı bir süreç. Erteleme imkânımız varsa; bu tür işlerimize biraz ara verip, zihnimizi sakin bırakmaya çalışalım. Bununla birlikte bağımlılıklar açısından da bu etkiler itici güç verebilir. Zehirlenme ve dikkat dağınıklığı; bağımlılık yaratan maddelerle ilgili dikkatli olmakta fayda var.

Neptün; yanılma, aldanma, kararsızlık gibi süreçleri tetikleyecektir. Birtakım art niyetli kişilerle karşılaşabiliriz. Lütfen kontrollü olalım.

Akşam saatlerine gelindiğinde; günün ilk yarısına oranla daha keyifli bir süreç söz konusu… Ay – Mars sekstil açısı duygusal anlamda kendimizi cesaretli ve daha enerjik hissetmemiz açısından olumlu ve destekleyici! Ardından gelen Jüpiter trinesi hem günün gerginliğini yumuşatıyor hem de daha keyifli bir atmosfer yaratıyor. Bununla birlikte tembellik de verebilir işlerimiz açısından. Dua, meditasyon adına da olumlu bir zaman dilimindeyiz. Şans, bolluk, yardımseverlik adına bu süreci değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.