Sürprizler Günü

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Binnazabla ailesi olarak; güzel bir Pazar günü geçirmenizi diliyoruz.

Güneş günündeyiz.

Ay; Balzamik fazda… Balık burcunda ilerliyor. Işığını gösteremiyor. Balık burcunun değişken, içine çekilen ve hüzünlü ruh hali; bugün daha fazla hissedilir durumda. Enerjimiz biraz düşük olabilir, kendimizi yalnız, kararsız, bilinmezlik içinde hissedebiliriz bugün… Hassas, kırılgan ve çabuk alınan tavırlar da sergileyebiliriz. Ancak; iç dünyamıza dönük olacağımız için; hayallerimiz ve yaratıcılığımız devreye girebilir.

Sabah saatlerinde etkili olacak Ay – Mars sekstil açısı; aslında Mars’ın enerjisiyle canlılık verebilir. Ancak; Mars Boğa’da ve Ay da Balık burcunda kapanırken enerjiyi içimize çekerek, sıkıntıyı zorlamamız da mümkün. Bu nedenle; bugün mümkün olduğu ölçüde dışa dönük bir gün geçirmeye çalışalım. Enerjimizi olumlu yönde ve hayallerimizi de dönüştürebilecek ölçüde değerlendirelim lütfen.

 Öğle saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Neptün kavuşumu açıkçası; Balzamik bir fazda neredeyse dağılmış, nerede ve ne yapıyor olduğumuzu bilmediğimiz, sınırlarımızın farkına varamadığımız bir enerjiyi tetikler görünümde.

Kararsız, elimizden bir şey gelmeyen bir pozisyonu yaratmak, depresif duyguların uç noktalarına yol almak yerine yukarıda belirttiğimiz gibi bugün mutlaka Mars’ın olumlu enerjisini kullanalım.

Ancak; fonda bugün ve yarın etkisini hissedeceğimiz bir kavuşum söz konusu… Bu kavuşum; özellikle zihinsel açıklığı, sıra dışı ve açık bir zeka işlevini tetikliyor. Fikirlerimiz; çok hızlı ve etkili yol alabilir. Neptün’ün etkisiyle yaratıcı düşünceler gelişebilir. Aklımıza başka bir zaman diliminde kolay kolay gelmeyen bir çok farklı hatta marjinal seviyede düşünce; bugün bir anda gözümüzün önünde belirebilir. Bununla birlikte; ani, beklenmedik haberler, iletişimde ön görülemeyen durumlarla karşı karşıya da kalabiliriz.

Akşamın ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Pluton sekstili; duygularımızda derinleşeceğimiz, analiz ve irdeleme isteğimizin yoğunlaşacağı ve sezgilerimizin de yükseleceği bir zaman dilimini işaret ediyor. Güçlü ve karizmatik bir etki veren enerji; bu nedenle gizlenen, iç yüzünü daha önce fark edemediğimiz konulara vakıf olmak adına değerlendirmemiz mümkün bu süreci…

Gün içinde hem enerjilerin etkisi hem de hafta sonu olması etkisiyle; hamur işi ürünleri tüketme isteğimizde artış yaşayabiliriz. Ayaklarımızda da hassasiyet yaşama ihtimalimiz var.

Gün içinde mümkün olduğu ölçüde hareket halinde olmak; karbonhidrattan başarabildiğimiz ölçüde uzak durmak ya da ölçüyü kaçırmamak da bizim ufacık önerilerimiz olsun.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.