Süpriz Gelişmelere Hazır Olun

fal-ad1

30kasimkapakDeğerli Astroloji Takipçilerimiz Merhaba,

Yeni Ay’a giriş yaptık ve Ay; Yay burcunda hareketine devam ediyor. Felsefe, inançlar, eğitim, uzaklar, macera, seyahat konuları bireysel anlamda gündemimizde yer tutuyor.

Yeni Ay olmakla birlikte; bazı başlangıçlar ve ritüeller açısından Ay’ın hilal fazını beklemek daha sağlıklı olacaktır. Bunun için Yeni Ay’ın ardından gelen ikinci gün çalışmalarımız için uygun olacaktır.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Mars altmışlık açısı; enerjimizin yüksek olacağı ve güne güçlü başlayabileceğimiz desteği sağlıyor bize. Erken kalkabilenler için sporla güne başlamak ve efor gerektiren işleri halletmek kolay olacaktır. Ani hareket ederek sakarlık ya da kazaları da tetikleyebilecek bu açının etkisini olumlu değerlendirmek, acele etmeden olayların sonunu düşünmekte fayda var.30-kasim-2

Sabahın ilerleyen saatlerinde etkili olacak Ay – Jüpiter altmışlık açısı; hukuk, eğitim, seyahat, uluslararası ilişkiler, finans, yayıncılık konularında rahat hareket edebileceğimiz destekler veriyor.

Ay – Satürn kavuşumu günün etkili olan bir diğer açısı. Bu açı; disiplin ve öğrenme açısıdır. Bu süreçte öğrenilenler, sağlam temellere oturur ve kalıcı olur. Odaklanmak kolaylaşır. Satürn etkisinde aile büyüklerimiz ve tecrübeli kişilerin desteklerini de alırız. Kadınlar, aile ve yuva konularında destekli ve kalıcı işler başarılır. Yine ev içinde yarım kalan işleri tamamlamak adına ideal bir zaman dilimindeyiz.

30-kasim-3Ay – Uranüs üçgen açısı; ani, beklenmedik, sıra dışı gelişmeleri tetikler. Ayrıca; sorunlara yaratıcı çözümler bulunur. Bilinçaltından aniden açığa çıkan bilgiler, fikirler bu açıda tetiklenir. Rutin dışı, sürprizlere açık ve yaratıcı aktivitelerle sevdiklerinizi sevindirip, şaşırtabilirsiniz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.