Şubat Ayı Gökyüzü Hareketleri Ve Mucizeler

fal-ad1

Şubat ayının başında rahat iletişim kurmaya başladığımız ve kendimizi ifade ederken de farkı yollar tercih ettiğimiz bir süreçte başlamış oldu…

Şubat yedisinde Venüs’ün altmış karelik Venüs’e olan açısından sonra ilişkilerimize farklı duygularla yakınlaşacağız. 11 Şubat aşkta hassasiyet ve hoşgörüyü ön plana çıkartacak, sonunda mutluluk maskesi bize yabancı gelmeyecek. Geçici etkiler de var, zırhlarınızı hemen söküp atmayın ama azıcık bu rolde kalmanın tadını çıkartın derim!

Sevgililer gününde, yani 14 Şubat’ta Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Güneş Uranüs’e altmışlık açı yaparken öğrenme, farklı bakabilme, farklı olduğumuz yönleri ortaya koyma isteğimizi ele alacak. Hayat benim diyerek yenilikte katabilir ya da var olana sınırlarını öğretmeye çalışabiliriz. Lakin, özgür erkeği ya da kadını oynarken ateşle oynamaktan kaçınmalıyız. Gelip geçici efelik ya da naziklik katacağı için olduğumuz gibi olmaktan kaçınmalıyız. Mevlana Celaleddin Rumi’nin dediği gibi ‘’Ya Göründüğün Gibi Ol, Ya Olduğun Gibi Görün’’ sözünü tecrübe üstüne tecrübe edeceğiz.

Kısacası Şubat ayı gök yüzü aşkı anımsatırken yıkık olanı düzeltme şansı verirken kibarcık rolleri sevmeyecek yapmacık olanı yıkıp geçecek. 16 Şubat 00:06 sularında Kova’da doğacak olan Yeni AY’ın edeceği teknolojik aksama döneminde özgür olmayı isteyecek sosyal, teknololojik, reformist tutumlar sergileyerek sıra dışı olacağız. Kimi bu tarzı benimseyecek yıl sonuna kadar yol edinecek kimi tutunduğu ne varsa kaybedebilecek. Çalışanları ezme politakasını bırakacağız, her ne olursa olsun onun da kendi hissi var başarısı ve popületisi var diyerek başarısı için fırsat vereceğiz. “Benden iyi olamazsın bak bu iş böyle yapılır” diyerek ders vermeye kalktığımız kişileri kaybedeceğiz. Rakip takımda görmek istemediğimiz kişileri öz çalışmalarında yermeyeceğiz.

Venüs Satürn öyle bir açı yapacak ki, dostluklar ya sağlamlaşacak ya öğreteyim derken düşman edinebileceğiz! 17 Şubat Neptün Mars ile kareleşecek. Güneş Merkür’e kavuşacak. Peki bu ne demek? Enerjimizi sonuna kadar idare edeceğiz üzüntümüzü, kederimizi, paramızı, fiziksel konularda bakış açımızı değiştirmeyi başaracağımız demektir. Yeni yeni huylar yeni pratik çözümlerde buna dahil olacak elbette!

18 Şubat ilişkilerinize çeki düzen verenler yollarına aydınlanmış olarak devam ederken 25 Şubat’ta Venüs Merkür’ü kare yaparak el e geçirdiği an itibariyle henüz gerginliğini atlamamış olanları kararlı duruş için zorlayabilir. Ya hep ya hiç demesini sağlayabilir.

27 Şubat Plüton’a altmış derece açı yapan Venüs yoğun duygular yaşatabilecek. Sevdiklerimizi tutkuyu sunacak, tekrar fedakarlık için uğraşacağız.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.