Şu Sıralar Mantığınızla Hareket Etmelisiniz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Dün itibariyle Güneş; Yay burcuna geçiş yaptı. Akrep burcunun derin, sezgisel, tutkulu, ya hep ya hiç vurgusuyla hareket eden sürecini ve Akrep stelyumlu Gökyüzünü Yay temaları takip ediyor.

Yay burcunun, bilginin peşinde, neşeli, iyimser, öğrenmeye yönelik, genişleyen özelliklerini deneyimliyoruz.

Ay; günün tamamına yakın bir bölümde Oğlak burcunda hareket ediyor.

Yapılması gerekenler, sorumluluklar, resmi işlerimiz, otoriteye dönük süreçler daha ağırlıklı gündemimizde yer alıyor.

Duygusal anlamda duygularımız yerine mantığımız ve ciddiyet daha ağır basıyor birkaç gündür. Olaylara, kişilere resmi ve mesafeli bir yaklaşım tarzını benimsemiş durumdayız ve önceliğimiz bitirilmesi gerekenler, bütçemizle ilgili ayarlamalar, günlük süreçlerimizi organize etmek şekilinde gelişiyor.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Mars karesi; ani, agresif, sert bir süreci işaret etti. Öğle saatlerinden itibaren etkili olan Ay – Uranüs karesi ani, beklenmedik ve ucu açık gelişmelerle planlanan süreçlerin ilerlemesinde belirsizlik ve sonuç alamama durumları geliştirebilir. Biraz esnek davranmaya ve akışta kalarak süreci sakin ve mümkünse bir parça öteleyerek yürütmeye çalışabiliriz.

Öğle saatlerinden itibaren Ay; boşlukta hareket edeceği için önü açık ve belirsiz; bir türlü sonuçlanamayan süreçler gelişebilir. Stresli ve zamanında yürütülmesi gereken işlerle ilgili biraz zorlayıcı bir görünüm olsa da yapabilirsek elimizdeki işleri toparlamaya çalışalım.

Akşam saatlerinde süreç benzer şekliyle devam ediyor. Ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Ay; Kova burcuna geçiş yapıyor. Kolektif ve toplumsal konulara yoğunlaşırken Cuma gününün ilk dilimini biraz daha pozitif etkilerle sürdürüyoruz.

Bu haftanın kalan bölümünü yeni girişimler; kredi işlemleri, iletişim konuları, uluslararası eğitim, ticaret, hukuk, felsefe, ulaşım, seyahat, turizm gibi konular açısından; proje, sözleşme, anlaşma gibi işlemlerimiz için değerlendirebiliriz. Önümüzdeki hafta Merkür gölgeli günlere giriyor ve ardından geri hareketi öncesinde durağan hale geçiyor. Aralık ayının ilk haftasından itibaren yaklaşık 20 gün kadar geri hareketini sürdürüyor. Bu süreçte yeni girişimler, çalışmalar, teknoloji, iletişim konularında ve retro hareketin gerçekleşeceği Yay burcu temaları karşı aksındaki İkizler burcunun temalarında sıkıntılar görülebilir. Bu hafta işlerimizi toparlamak ve yeni girişimlere başlamak istiyorsak birkaç günü değerlendirmek olumlu görünüyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.