Sosyal Medyayı Yoğun Kullananlar Dikkat!

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz, 

Ay; Akrep’te yolculuğunu sürdürüyor. Derin, sezgisel biraz kaotik duygular hakim olabilir. Ketum ve şüpheci; analiz eden ve şüpheci tavırlar içinde görünebiliriz.

Güne; Ay – Neptün trinesi etkisinde giriş yaptık. Duygusal anlamda rahatlamış olma ihtimalimiz yüksek. Bir kısmımız rüyalarını yoğun da yaşamış olabilir. Sezgilerimiz ve duygusal derinliğimiz oldukça yüksek. Manevi ve spritüal alanlarda ve okült çalışmalarla ilgili olarak sabah saatleri güzel etkiler altındayız. 

Bugün; Venüs günüdür aynı zamanda… Toplanma, güzellikler, manevi çalışmalar için de çok uygun zaman dilimleri. Öğleden sonra biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. Ay – Merkür karesi etkisi hakim… Özellikle iletişimle ilgili, sözlerimize, yazılı iletişimimize dikkat edelim lütfen. Sosyal medyayı yoğun kullananlar açısından da dikkatli olunmasında fayda var. Yazılanları yanlış yorumlayabilir, istenmeyen durumlar içinde kalabiliriz. Fikirlerimizi, yanlış ve farklı şekilde ifade etmeye çalışacağız. Gergin ve stresli enerjileri devreye sokmayalım lütfen.

Akşam saatlerinde Ay – Pluto sekstil açısı devreye giriyor. Araştırma ve derinlik gerektiren konularda ilerleme gerçekleştirmek adına çok uygun bir süreçteyiz. Konuların detaylı araştırılması, okült ve gizli çalışmalarda yol alınması adına destek altındayız. Duygusal anlamda da dengeli ve sağlam bir görünüm veriyoruz. Konsantrasyon sağlayarak ve güçlü bir duygusal dengeyle akşam saatlerinde bazı çalışmalarda ve süreçlerde zengin bir ilerleme sağlayabilirsiniz.

Ay; günü bitirmeye kısa bir süre kala boşluğa giriş yapıyor. Akrep’te boşlukta hareketini sürdürüyor. Belirsiz hatta biraz sağlıksız saatler. Yeni işler ya da girişimler için çok uygun değil. Biraz içimize yönelebilir, okuma, dinlenme, elimizdeki çalışmalarla yoğunlaşma ya da sevdiklerimizle birlikte olma üzerine programlarımızı sürdürebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.