Sorunların İçinden Çıkabilirsiniz

fal-ad1

Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Perşembe Jüpiter günüdür. Bolluk, bereket, ticari işler, hukuk, eğitim, seyahat konularında çalışmalar yapmak adına; Jüpiter günleri olumludur. Jüpiter yaklaşık haziran ayı başına kadar Terazi burcunda retro hareketini sürdürüyor. Bu süreçte şans; biraz çalışma ve daha çok mücadeleyle gelecek gibi gözükse de; natal haritalarında retro Jüpiter olanlar için güzel bir dönem!

Ay; Oğlak burcunda günün ilk saatlerinde hareketini sürdürüyor. Ardından sabaha karşı Kova burcuna giriş yapıyor. Asi, marjinal, özgürlükçü ve kolektif burç olan Kova; davranışlarımızda Ay’ın bu günlerdeki seyrinde benzer temaları taşır. Araştıran, kolektif bilince önem veren bir zihin geliştiririz. Düşüncelerimizde daha özgür olur, yaratıcı fikirler ve sorunlar karşısında daha akılcı, pratik çözümler üretiriz. Uzay, havacılık, bilim, teknoloji konuları da ön plana çıkar. Toplumsal olaylar, kulüpler, dernekler, yardım kuruluşları ve gönüllü çalışmalar gündeme gelir.

Sabahın ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Güneş sekstil açısı; dişil – eril enerji ve duygularımızla mantığımız arasında dengeyi gösteriyor. Otorite figürleri, aile büyükleri, kadın – erkek ilişkilerinde uyumlu, dengeli bir akış sağlanabilir.

Akşamüzeri etkili olan Ay – Venüs; sekstil açısı; ikili ilişkiler, değerlerimiz, mali konularda destekleyici enerjiler sağlıyor. Geçmişle ilgili birtakım olaylar, konular ya da kişiler gündeme gelebilir. Dileklerimiz için de uygun bir zaman dilimindeyiz.

Geç saatlerde, bu kez Ay – Mars karesinin etkisi altındayız. Geç saatlerde olması bir anlamda rahatlatıcı olmakla birlikte patlayıcı, yanıcı, kaza getiren sert açılar devrede. Uyumadan önce evimizde ya da iş yerinden ayrılmadan önce çalışma ortamlarında fişleri çekip, açıkta ocak ya da tehlikeli maddeler bırakmadığımızı kontrol edelim lütfen. Tartışma ortamlarından uzak durmak, trafikte de dikkatli olmak yerinde görünüyor. Uyku esnasında da gerginlik verebileceği için kendimizi zorlamadan hareket edelim.

Aslında bu açı; zorluklar karşısında ya da sorunların içinden çıkış yolunu bulma şansını da verir. Hayatta kalma ve mücadele etme özelliğimizi sağlayan Mars; bu anlamda güçlenmemize de yardımcı olmaktadır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.