Sirian Günlerinin Başlangıcına Girdik

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Göksel anlamda önemli süreçlerin izdüşümlerini yaşayacağımız bir hafta ve bir döngünün içindeyiz. 9 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek çok kuvvetli bir Dolunay bizi bekliyor. Güneş ve Mars’ın karşı aksında Yengeç burcundaki konumu sular ve kararlarla ilgili önemli süreçleri ifade ederken; Dolunay doğal olaylara dikkatimizi çekecek! Mars’ın hareketi göksel anlamda önemli durum ve olayları tetikleyebilecek nitelikte bir görünüm sergiliyor ve elbette Dolunay’la birlikte önümüzdeki süreçte bu konuyu biraz daha ayrıntılı ileteceğiz.

Mısır takvimine göre Sirian günlerinin başlangıcına girdik. Güç, şans, ün yıldızı olarak da bilinen ve ezoterik manada Güneş’in de Güneş’i olan Sirius “Şira” yıldızı olarak da bilinir. Kur’an-ı Kerim’de Necm Suresi’nin 49. ayette “doğrusu Şi’ra yıldızının Rabbi de O’dur” ifadesiyle bu özel yıldız anlatılır.

Bu yıl; Sirius Güneş tam kavuşumu; Yengeç burcunun 14 derecesinde 6 Temmuz Perşembe sabahı 07:14’te gerçekleşecek. Bu konuda bilgi vermeye devam edeceğiz.

Ay; Akrep’te sezgisel yoğunlukla devam ediyor. Venüs – Chiron sekstil açısı; özellikle ikili ilişkilerde şifalanma, yara aldığımız yerlerden Venüsyen etkilerle desteklenme ve sevgiyle merhem olmayı sağlıyor. Günün genelinde işlerimiz ve ikili ilişkilerde rahat ilerleme sağlayabileceğimiz enerjiler mevcut. Görüşmelerimiz, projeler, toplantı ve imzalar, ticari ve iletişime yönelik konular açısından da günün kalan saatlerinde olumlu sonuçlar alabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.