Şifalanma Sürecindeyiz

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz; 

Jüpiter gününde Ay; Aslan burcunda ilerliyor. Ay’ın gece Venüs’le üçgen açısı güne ikili ilişkiler, değer konuları, kadın – erkek ilişkileri açısından olumlu başlattı. Güne sabahın erken saatlerinde gerçekleşen Ay – Uranüs trinesi de ani, beklenmeyen misafirler, gelişmeleri, haberler, plan değişiklikleri getirdi önümüze… Bir süredir çözüm bekleyen konular; bu etkiyle daha pratik çözülebilir, farklı ve sıradışı çözümler aklımıza gelebilir.

Yine sabahın erken saatlerinde gerçekleşen; Ay – Satürn trinesi; özellikle geçmişten gelen işlerin tamamlanması, düzenlenmesi, eksiklerin giderilmesi; eğitimle ilgili çalışmaların yapılması açısından olumlu etkiler veriyor. Özellikle eğitim, öğretim, tecrübe edinme adına sağlam etkiler veriyor bu açı… Gün içinde toparlanması gereken, geçmişten kalan ne varsa toparlayıp, düzenlemek adına çok uygun bir gündeyiz.

Yaşça büyük, tecrübeli kişilerden de destek alacağımız; deneyimlerinden faydalanacağımız bir gündeyiz. Çalışmalarımızda; uzmanlığına başvurulması gereken kişilerden destek görebiliriz.

Ay; bu açıları ardından Aslan burcunda boşluğa geçiş yapıyor ve ardından öğle saatleri itibariyle Başak burcuna giriyor. Ay; Başak’ta analitik, organize, sistemli hareketi getirir. Hijyen ve sağlık ön plana geçer. Kusursuzluk ve mükemmellik ve ince, ayrıntılı, kapsamlı düşünme hakim olur.

Başak yöneticisi Merkür; ileri pozisyonuna geçmek üzere… Koç burcunda durağan pozisyonda. Bu süreçte özellikle Başak vurgusuyla dilimize hakim olmakta fayda var. Sert, eleştirel, sivri bir dil gelişebilir iletişimde. Farkındalık ve dikkat; ortamlarımızı rahatlatacaktır. Güneş; Neptün’le yaklaşık iki gün boyunca sekstil açıda… Kimliğimizi açık ve dürüstçe ortaya koyacağımız, yardımlaşma, sanat, özümüze çekilme yoluyla şifalanacağımız iki günlük süreçteyiz.

Biraz kendi alanımıza çekilmek, deniz ya da suyla ilgili yerlerde bulunmak; ruhsal anlamda çalışmak çok iyi gelecektir. Merkür durağan pozisyonu etkisiyle tesisat arızaları gündeme gelebilir. Bu bir iki günü ruhsal ve sanatsal çalışmalara ayırmak; yardımlaşmak, karşılıksız destekte son derece güzel olur.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.