Şifa için Doğada Vakit Geçirin

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Başak stelyumunda bir dönemden geçiyoruz. Yarın itibariyle Aslan burcunun son derecelerinde yer alan Venüs’ün de bu burca girmesiyle birlikte Başak vurgusu daha da artıyor. Ardından Cuma günü Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle birlikte, sonbahar ekinoksu da gerçekleşiyor ve mevsim sabitleniyor. Başak burcundaki stelyumda yer alan Merkür ve Mars’ın karşı aksında; Neptün ve Chiron yer alıyor.

Merkür – Neptün karşıtlığı; kararlarımızda zorluklar yaşamamıza, belirsizliklere, dalgınlık, emin olamama, aldanma risklerine karşı açık bir görünüme neden oluyor. Aynı şekilde Güneş – Chiron karşıtlığı da fiziksel anlamda zorlanmalar ve sağlıkla ilgili biraz olumsuz koşullara dikkat çekiyor. Beraberinde otorite figürleri, yöneticiler, ailedeki eril figürler ve büyüklerle olan gerilme ve zorlukları da işaret ediyor bu açı. Bugün özellikle bu konuda biraz daha özenli olmak, fazla tartışmaya girmeden ve duygusal süreçlerle hareket etmeden biraz daha mantık çerçevesinde kalmak da fayda var.

Günün ilk yarısında etkili olan Ay – Plüton trinesi; irademizi kullanmak ve güçlü bir ilerleme sağlamak adına şanslar verdi.

Akşam saatlerinde etkili olan Ay – Satürn karesi; kısıtlanma ve zorlanmaları getirebilir. Sorumluluklar ve yapılması gerekenler adına dikkatli olmamız gereken bir süreç. Özellikle stelyum etkisindeki gökyüzü; akşam saatlerinde bunaltıcı ve endişelere sevk edici olabilir. Sorumlulukları yerine getirdikten sonra; meditatif kalmak, şifa çalışmalarına yönelmek, doğada vakit geçirmek sağlıklı olacaktır. Kafeinli maddelere ve gıdamıza özellikle bugünlerde dikkat edelim Lütfen

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.