Sıcakkanlı Enerjik Etkiler

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Bayramın son iki günü ve haftanın da aynı zamanda ilk iki günü boyunca sıcakkanlı, enerjik ve kolay hareket edebildiğimiz enerjilerle yol aldık. Ay; Çarşamba gününe girdiğimiz ilk saatlerde; Aslan burunda boşlukta hareketine başlayarak ardından Başak burcuna giriş yaptı. Titiz, mükemmeliyetçi, alıngan, analiz eden ve hijyen düşkünü Başak burcu temaları yaklaşık iki günlük süreçte bizimle birlikte ilerliyor.

İşlerimizi organize etmek, evde, işyerinde spesifik alanlarda detaylı ve eleme yapabileceğimiz düzenlemelerde bulunmak, sistematik çalışmak ve hijyenik bakım adına da olumlu bir süreçteyiz.

Günün ilk bölümünde Ay – Güneş sekstili desteğiyle eril ve otorite figürlerinden; aile büyükleri, babamız, eşimiz, patronumuz ya da alanında kuvvetli pozisyonlardan destek alabilir, işleri toparlayıp ilerlemek adına rahat hareket edebiliriz.

Akşam saatlerinde etkisini artıracak olan Yengeç burcundaki Mars- Merkür kavuşumu özellikle yengeç temalarındaki konularda hızlı ve birden harekete geçiren, duygusal ve hassas davranışlara neden olabilecek, alınganlık şeklinde tepki göstereceğimiz süreçleri tetikleyebilir.

Bu açıyla birlikte Mars ve Merkür haftanın sonuna doğru plüton’la karşıt açı geliştiriyor. Zorlayıcı, baskılayan, öfke veren ve kontrol edilmesi zor enerjileri açığa çıkaran etkilere sahip. Bilmek, farkına varmak ve kontrollü davranmak bu süreci daha olumlu geçirmemize yardımcı olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.