Sezgilerimiz Kuvvetli Olacak

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Hareketli ve zorlu enerjilerle başladığımız haftanın ilk iki gününe oranla daha sakin bir gündeyiz. Ay; Boğa burcunda yoluna devam ediyor. Denge ve güven arayışımız daha ön planda ve işlerimizde sağlam hareket etmeye çalışıyoruz.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Merkür kavuşumu; iletişimin yoğunlaşmasına; görüşmeler, eğitim – öğretim süreçlerinin belirgin hale gelmesin olanak tanıdı. Toplantılar, önemli görüşmeler adına hareketlilik sağladı… Ay’ın Neptün’le desteklendiği öğle ve sonrası saatlerde; daha yumuşak, tolere edici, maneviyatın da ağırlıklı olduğu bir sürece geçiş yaptık. Yaratıcı ve sanatsal çalışmalar, meditatif etkiler adına da bu zaman dilimi oldukça uygun görünüyor. Bu açının sonrasında Ay; Boğa burcunda boşluğa giriyor. Bu süreçte; elimizdeki çalışmalara ağırlık vermek, toparlamak, eksik işlerimizle ilgilenerek tamamlamak daha sağlıklı olur.

Öğleden sonra Ay; İkizler burcuna geçiş yapıyor. Eğitim, entelektüel süreçler, araştırma, gezme, organize etme, bilgiyi alma ve iletme süreçlerinin yoğunlaşacağı zaman dilimine giriyoruz. Ayrıca yarın akşam saatlerinde İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana geliyor. İkizler Yeni Ay’ı özellikle Şubat ayından itibaren bireysel alanda zorlandığımız, kısıtlandığımız konularda nefes alabileceğimiz, kendimizi daha iyi hissedeceğimiz, eğitim, öğretim, yeni girişimler, entelektüel alanlarda oldukça rahat etkiler sunuyor. Özellikle Haziran ayının ilk haftasında şanslı bir süreçte olacağız ve haziran ortalarından itibaren de sonbahar aylarına kadar belli alanlarda atılımlar yapabileceğimiz, yeni gelişmelerin, başlangıçların oluşacağı bir döneme giriş apıyoruz.

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Plüton trinesi; sezgilerimizin oldukça kuvvetlendiği, derin, analiz gerektiren çalışmalarda odaklanarak çalışıp ilerleme sağlanacağı bir süreci ifade ediyor. Bu süreç kendimizi ifade etmek ve ortaya koymak adına da önemli etkiler sunuyor. Dönüşüm gerektiren süreçler, otorite figürleri açısından da etkili bir zaman dilimi.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.