Sevgiye ve Anlaşılmaya İhtiyacımız Var

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz; 

Ay; Akrep’te ilerleyişine devam ediyor.Ketum ve içimize dönük tavırlar gösterebiliriz.

Dün gece saatlerinden itibaren etkili olan Ay – Neptün trinesi; güne daha derin ve sakin başlamamıza; ancak bir taraftan da uykulu hissetmemize neden oldu. Günün geneline de yansıyacak olan bu enerji; ruhsal anlamda derinlik vereceği gibi, daha çok kendi dünyamıza ve içimize dönmeye sebep olabilir. Etrafımızda ve çevremizde durgunluk, sessizlik ve iletişimde biraz kopukluk yaşayabiliriz.

Öğleden sonra gerçekleşecek olan Ay – Plüton sekstil açısı etkisiyle; duygusal anlamda kararlı, karizmatik ve net bir tavır sergileme imkanı bulacağız. Bizden saklanan ya da gizli yürüyen bir takım gerçeklerin farkına varabiliriz. Özellikle iş çevresinde geçmişten gelen bir olayın ya da üzerinde çalıştığınız bir konunun fark etmediğiniz bir sürecini ortaya çıkarabilir; öğrenebilirsiniz. Bir takım konuşmalara, tavırlara şahit olabilir, gözünüzden kaçan bazı ayrıntı ve ifadeleri gözlemleyebilirsiniz.

Gece saatlerinde etkili olacak Ay – Mars karşıtlığı; stres, kaygı, kaza, çatışma, yaralanma, gibi oldukça gergin süreçlere işaret ediyor. Temkinli olmayan ortamlardan, trafikte, sosyal ve bireysel alanlarda kavga ve gerginlikten uzak durmakta fayda var. Patlayıcı, yanıcı aletlerimizi evimizde ve iş yerinde bir kez daha kontrol etmeden ortamı terk etmeyelim.

Duygusal anlamda da oldukça zorlayan bir enerji hakim olduğu için; kendimizi fazla zorlamayalım lütfen. Pek keyifli olmadığımız, zorlandığımız, kendimizi belki de çok iyi hissetmediğimiz günlerden geçiyor olabiliriz Sevgili takipçilerimiz. Hepimizin özellikle bu dönemde motivasyona, daha çok iletişime, sevgi ve anlaşılmaya ihtiyacı var. Bu kadar yoğun ve sıkışmış enerjilerle dolu bir gökyüzünün izdüşümünü her birimiz haritalarımızın içeriğine göre yaşıyoruz. Bu dönemde; mümkün olan her fırsatta topraklanalım lütfen. Doğayla daha fazla baş başa kalmaya çalışalım. Enerjimizi düşük hissettiğimiz her an; kısacık da olsa bir mola verelim. Mümkünse denize, gökyüzüne ya da yeşil alanlara bakarak zihnimizi arındıralım.

Bu hafta ve önümüzdeki haftanın ortalarına kadar; biraz gayret edelim. Venüs retrosu hafta sonunda bitiyor. Ardından hafta içinde ileri hareketiyle birlikte hiç olmazsa yaşamsal gezegenlerden bir tanesi bu retro kervanından çıkıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.