Sevgiliniz Geri Dönecek mi? Tarotla Öğrenin

fal-ad1

Zaman teknoloji ile el ele olma zamanı. Hayatımızı kolaylaştıran her icada minnettarız. Neredeyse günümüz şartlarında elektronik para kullanılmak üzere. Bulunduğunuz ortamda telefonunuzun bilgisayarınızın diğer ucunda yüreğinize dokunmak isteyen her konuda danışabileceğiniz uzman kadromuz her alanda 7/24 danışmanlık hizmeti vermektedir. Onlıne fal bakımında dikkat edilecek husus yüz yüze olmadığımız için muhakkak siz ve karşı taraf bilgileri olayın iç yüzünden bir nebze olsun bahsetmek enerji frekansınızı yorumcunuzla eşitlemek açısından verim almak açısından oldukça önemlidir. Uzman bir bakım almak için yorumcunuzu konuya yönlendirebilirsiniz.

Nefretin had safhaya ulaştığı ilişkilerde ayrılık kesinleşmiş ise o süreci olduğu gibi bırakmak yaralamamak daha fazla irdelememek yerinde bir adım olabilir. Ki, olayların değişmesi konusunda ki yapmak istediğiniz bir mücadele de varsa onu dahi zamana bırakmak kadar doğru bir seçenek olmayacağı bir gerçek. Durulması için akışı takip etmek gerekecektir.

Azıcık müsemma gösterilebilecek bir ilişkiyse ve karşı taraf kızgınlık ardından bir adım bekleniyorsa bunu hangi zaman içinde atmamız gerektiği konusunda Tarot falına danışabiliriz. Ayrılığın ilk 14 gün süren bir süreci vardır. Şunları ilk etap yaşamışsanız kartlarınızda daha olumlu gelebilir. Neler mi, hemen bakalım dilerseniz. İlk üç gün içinde ufakta olsa dolaylı bir adım gelmişse, boş mesaj atılmışsa, bir çağrı gönderip ardından yanlışlıkla çaldırdım diyorsa, üzerine çekmek için suçluyor ve tartışılsa bile konuşulsun istiyorsa o zaman biraz dinlenmeye ihtiyaç duyulduğunun sinyalleri gelebilir ve kartlar genelinde o ilişkinin sürecinin nasıl işleyeceği hakkında detaylar vermeye başlar. Kartlarınızın tamamı ters gelmişse zamanı olabileceğini söyleyebileceği gibi sorunlu durumun bakileşeceğini unutmanın hayrınıza hizmet edeceğini söyleyebilir.

Tarot ilişki açılımı 7 karttan oluşur, ayrılık dışında ilişkinin geleceğini karşı tarafın ruh durumunu anlatır. Karşı taraf ne hissediyorsa anlatır. Üçüncü kişi varlığı gibi konulara açığa çıkartır ve gizlide kalmış konuları gün ışığına ulaştırır. El ele tutuşup sıkı sıkıya sarılıyorsa herkese göğsünü gere gere ilişkinizi deli dolu yaşıyorsa o aşkta muhteşem neşeli kartlar gelir ve heyecanlı yanıtlar gelişebilecek tüm sürprizleri gösterecektir. Eski sevgilim dönecek mi? İlişkim boyut kazanacak mı? Geleceğimiz olabilir mi soruları için muhakkak aşk yaşanmış olması gerekli, platonik duyulan duygular için ilişki durumunuz da ki seçeneğin ‘’platonik’’ olmasına dikkat etmelisiniz. Bazen yanlış seçenekler işaretlenebiliyor unutmamak gerekir ki Tarot falı soru sistemiyle bakım yapılan bir fal türüdür, odaklanma kartlar buna göre yorumu etkileyecektir.

Siz hiç Tarot falı baktırdınız mı?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.