Sert ve Hareketli Bir Hafta Başlıyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz, 

Gezegen açıları, etkileri açısından sert ve hareketli bir haftaya giriş yaptık.Ay; gün boyunca Başak burcunda ilerleyişine devam ediyor. Detaylar, analiz, eleştiri günün alt temaları içinde işlerin ve ilişkilerin ilerleyişini etkiliyor.

Sabah saatlerinde; Ay – Venüs karşıt açısı etkili oluyor. İlişkilerimizde beklentilerimizin yükseldiği, eleştirel ve biraz da kaprisli davranabileceğimizin saatler. Takıntılı davranışlar ve yüksek beklenti; ikili ilişkilerde sorunlar yaşanabilir. Dengede kalarak, beklentilerimizi makul ölçülerde bırakmak, fazla zorlamamak gerekiyor.

Mali anlamda, gelir – gider dengesi açısından da biraz gerilebiliriz. Risk almamak, bütçe koşullarımızı dikkatli değerlendirmek yerinde olacaktır.

Öğle saatlerinde Ay – Plüton üçgeni etkili oluyor. İşlerimizde derinleşebilir, özellikle güç konuların ilerlemesinde başarı sağlayabiliriz. Odaklanarak, titiz, ayrıntılı ve yüksek konsantrosyonla çalışmak mümkün olacaktır.

Akşam saatlerinde gergin bir gökyüzü oluşuyor. Dikkatli, hassa ve sakin kalmamamız saatler. Bu açılar; Ay; Mars – Chiron’la karşıt açı gerçekleştiriyor. Ardından; Satürn’le kare açı oluşturacak.

Kaza, patlama, yangın gibi yaralayıcı ve sıkıntılı süreçlere açık etkiler altındayız. Özellikle bugünlerde; evde, iş yerlerinde yangın riskine karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Trafikte, ikili ve sosyal ilişkilerde, çeşitli ortamlarda ani ve şiddet içerikli eylemlerden uzak durmak, sözlerimize ve hareketlerimize dikkatli olmak da çok fayda görüyoruz. İleride üzüleceğimiz sonuçlara lütfen sebep olmayalım.

Genel anlamda tüm bu gerginlikler ve harareti yükselten açılar; sağlığımızla ilgili olarak da bizi zorlayabilir. Psikolojik anlamda da hassas olabiliriz. Çok fazla olumsuz düşünce üretmemek, gerginlik ya da belirsizliklere karşı endişeli ve agresif tavır takınmadan odağımızda kalmaya çalışalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.