Satürn Etkisi

fal-ad1

Satürn’ün 28 Haziran 2000 18: 07: 32 de Oğlak burcundaki Dolunay ve 13 Temmuz 2018’deki Güneş Tutulması ile birlikte çok farklı etkileşimler içerisinde olmamıza sebep olduğu bir gerçek. Dolunayda göze çarpan Satürn oldu. Ay ile kavuşumda olması ile beraber hassas ve gerginlik çıkartmıştı bizlere. İnsanları suçlama gibi cezalandırma gibi her şeyden mahrum bırakma isteği gibi içimizde ‘’ben çektim, sende çek oh olsun! ’’ gibi duygular beslememize neden olmuş olabilir. Ruhsal açıdan baskılar söz konusu olduğu için bunların geçici etkileri olduğunu sürekli kendimize hatırlatmalıyız. Özellikle çevremizdeki insanların güzel bir hayat yaşadığını düşünüp bizim neden onlar gibi yok diye düşündüğümüz birçok duygumuzu ortaya çıkabilir. Kendimize acıma duygumuz ya da başkalarına aşırı acayip acı çeken hale gelmemiz söz konusu olabilir, lütfen gerçeklik ve dünyaya bakış açımızı arasındaki çizgiyi geçmemeye çalışalım. Örneğin, kendimize söz verip bundan sonra şunu yemeyeceğim diyerek çok keskin çizgiler çekmeyelim. Etkisi tam tersi daha fazla kilo olarak bir şekilde aksini deneyim etmemizi sağlayabilir. Neyi yapmayacağız dersek tam tersine odaklı olabiliriz sıradanlaşarak kendimizi korumaya dikkat etmeliyiz. Öte yandan; hızla makam sahibi olmak ya da ciddi rekabete girmek isteyebiliriz bu konuda da ani kararlar almamaya dikkat edelim daha gizli kıskançlıkları ortaya çıkarabilir. Tartışmasız ve sorunsuz bir dönem geçirmek için içimizdeki bütün olguları bugün itibariyle bir bakacağız yaz ayı boyunca neyin tohumlarını attığımızı neyin meyvelerini topladığımızda çok iyi analiz edeceğiz. İşçiler patronlarına patronlar çalışanlarına hak ve adaleti konusunda gözlemci olacaklar. İç dünyaya çekilme gibi durumlarla karşı karşıya olunduğu için yaptığımız her işi gözümüzde büyütebiliriz. Daha çok sübjektif olarak gelişeceği için alınganlık ve etkilenme duygularımız her an sinyal vermeye hazır ve tetikte olacak. Önemli girişimleri görüşmeleri alınganlık yaparak kaçırabiliriz. Daha çok hasis konuşan insanlar emek çalan kişiler yüzünüze hakkınız gibi davranıp arkanızdan emeğinizi çalanları görebilirsiniz. Bu yüzden hakkınızı korumak konusunda da çok daha gözünüz açık olmak durumunda olacaksınız Satürn’ün her şeyle imtihan edebileceği için bu konulara şimdiden dikkat etmemiz yerinde ve isabetli davranmamızı sağlayacaktır.

Şiddetin sona erdiği ve insanların her canlıya daha sevgi dolu olduğu güzel günler yaşamamız temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.