Sakinliğinizi Korumalısınız

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Yılın son ayına birkaç gün kala zorlu etkilerle sert bir süreç yaşayacağımız bir haftaya giriş yapıyoruz.

Merkür’ün Yay burcunda önce durağan sonra da geri hareketine başlayacağı ve karşı aksı İkizler’de etkili bir Dolunay yaşanacağı haftanın özellikle ikinci yarısından itibaren etkiler daha kuvvetli hale geliyor.

Bunların beraberinde Mars – Uranüs karşıtlığının etkileri; özellikle Perşembe ve açının tam kesinleşeceği Cuma günü belirgin şekilde hissedilecek. Kolektif ve bireysel alanlarda ani, sert, tetikleyici olaylar yaşanması ihtimalinin altını çiziyor bu kavuşum. Toplumsal olaylarda birden şiddetlenebilecek ve etkisi biraz büyüyebilen tarzda olaylar; agresif süreçler yaşanabilir. Bireysel olarak dikkatli, sakin kalmak; tekinsiz durumlara ve insanlara karşı temkinli davranmak çok akıllıca olur.

Ay; balık burcunda ilerliyor ve hafta başına kendimizi duygusal ve işleri biraz da oluruna bırakmaya uygun bir durumda hissedebiliriz. Bu şekilde hissetmekle birlikte davranabilmek de bazı konuların daha rahat ilerlemesini sağlayacaktır.

Gün içinde dua, ibadet, meditasyon için kendimize zaman ayırmak; ilahi olanla bütünleşmek, hissetmek yerinde olur. Sabah saatlerinde etkili olan Jüpiter – Neptün trinesi ve Ay’ın bu trineye olumlu açısı da bu etkiyi daha fazla hissedebilmemize olanak sağlıyor.

Bir taraftan da etkili olan Venüs – Chiron trinesi; ilişkiler alanında şifalanmayı, yaralarımızı sarabileceğimizi işaret ediyor bize…

Akşam saatlerinde etkisini hissedeceğimiz Ay – Plüton sekstili; irademizi kullanabileceğimiz, derinlikli ve dönüşüme açık çalışmalara yoğunlaşabileceğimiz, önemli pozisyondaki kişilerden desteklenebileceğimiz uygun koşulları sunuyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.