Sağduyulu Olmamız Gereken Günlerdeyiz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Dün gerçekleşen Mars – Uranüs kavuşumu ve Mars – Jüpiter karşıtlığı sonrasında sert etkiler bizi zorlamaya devam ediyor. Dikkatli, sakin ve sağduyulu olmamız gereken günlerdeyiz. Lütfen farkındalığımızı yüksek tutmaya devam edelim. Ay; Salı gününe Balık burcunda geçiş yaptı. Gece saatlerinde gerçekleşen Ay – Satürn karesi; bir çoğumuzu geç saatlere kadar ayakta tutmuş ya da biraz gergin bir gece geçirmemize sebep vermiş olabilir.

Ay’ın sabah saatlerinde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte gerilen enerjiler ve tempo daha da yükseliyor. Hafta sonuna kadar da bu süreç kendini çok etkili hissettiriyor.Eğer; bu süreci olumlu değerlendirebilir, doğru kanalize olabilirsek fayda da sağlayabileceğimiz bir süreç. Sıkışmış ve zorlayan enerjiler; potansiyelimizi yüksek seviyede kullanmayı getirecektir…

Ancak; enerjileri anlık, içgüdüsel ve egolarla değerlendirir ve farkındalığı kullanamazsak bireysel anlamda sıkıntı yaşayabileceğimiz zamanlardayız. Ay; Koç’tayken enerjimiz yüksek ve heyecanlı oluruz. Dünyayı yeni tanımaya başlayarak heyecan içinde bir durumdan başka bir konuya atlayan çocuklar gibi tavırlar sergileriz. Tepkilerimiz birden yükselir ve aniden ilgimizi başka bir tarafa da kaydırabiliriz. Sabırsız ve zaman zaman öfkeli tavırlar da göstermemiz mümkün olabilir.

Koç burcunda hareket eden Mars’ın yine Koç’taki Uranüs’le kavuşumu bu enerjinin en üst noktada açığa çıkmasına neden olacaktır.Enerjinin doğru şekilde yönlendirilmesini sağlamak için olumlu süreçlere odaklanmak, efor gerektiren işlerimizi ele alıp, ekip çalışmalarını ya da bireysel süreçleri motive etmek kesinlikle fayda sağlayacaktır. Yoga, meditasyon, yaratıcı çalışmalar, açık hava sporları ve doğayla geçirilen zamanlar çok rahatlatıcı olur bu dönemde….

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.