Saçların Burcunu Ele Verebilir

fal-ad1

Bazı burçlar saçlarıyla “buradayım” demeyi seçerken bazıları dikkat çekmeyen saçları tercih etmektedir. Saç bakımının ve güzelliğinin hangi burçtan olursa olsun bayanlar adına ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Hangi burç kızı saçlarını nasıl kullanırmış gelin birlikte görelim isterseniz.

Koç Burcu kızları duygularını alenen belli edebildikleri için dinamik yapılarını uygun olan uzun saç kullanmayı tercih ederler. Pratiklikten yana oldukları için saçları genelde at kuyruğu şeklindedir buna rağmen sonuna kadar feminenliğin ötesinde görünmekte uzmanlıklarını konuşturmaktan çekinmezler. Kızılın tonları oldukça yakışsa da genelde cesaretli sarı tonları onların rengidir.

Dost canlısı, ayakları yere sağlam basan, güzelliği ve cazibesi ile baş döndüren Boğa burcu kızları sert görünümlü saçlardan hoşlanmaz ve abartıdan kaçarlar. Genelde doğal görünümlü içeri dışarı su dalgası ve düz fönlü saçlarıyla alımlı görünümlerine daha bir güzellik katarlar. Kızılın farklı tonların karışımlarından elde edilmiş tonları karamel rengi ilk seçenekleri arasındadır.

Monotonluğu sevmeyen, dinamiklik için her an kendini zinde tutan İkizler burcu kızları en özen gerektiren saç şekilleri ile gayet başarılı bir şekilde başa çıkarlar. Kolay şekil olan modelleri denemekten de kaçılmaz der hem doğal hem özen gösterilecek tüm saç modellerini uygulamak ikizler burcu kızlarına göredir. Balyaj, gölgeli, röfleli tüm saçlar onların vazgeçilmezidir.

Naiflik konusunda çığır açan Yengeç kızı sevecenliğin yanında saçlarının dalgasını sever, kimi zaman yüzünün bir bölümünü gizleyebilen saç şeklini tercih ederken, istediği an farklı bir kadın görünümü elde edip sıra dışı olan bir saçıda yaptırabilir doğal olmak şartıyla. Sarılar ve röfleler olmazsa olmazları olsa da kahve tonlarının yakışmadığı söylenemez.

Asil duruşunun yanında ihtişamından hiçbir şey kaybetmeyen Aslan kızları çarpıcı saçlar kullanmayı severler. Değişiklik yapmaktan korkmadığı gibi genelde gür olan saçlarını bir aslan yelesi olarak bıraktığında da zerafetinden bir şey kaybetmez en zor saçı nasıl başarıyla taşıdığını gözler önüne serecektir.  Fındıkkabuğu ve toprağın her tonunu rahatlıkla yakıştırırlar kendilerine.

Mükemmeliyetçi yapısının yanı sıra Başak kızları dağınıklığı hiçbir koşulda kabullenemez olduğunu düşündüğü için dağınık görünümlü saçlardan nefret ederler.  Ellerindeki kalemi hızlı topuz yapmakta ustalıkla kullanırlar. Saçlarını genelde düz ke kesinlikle fön çekilmiş kullanırlar. Kesiminin şekli sıkça değişse de fönsüz asla olmaz diyenlerdendir. Platin küllü sarılarda başarılı görünüm elde ettikleri için başak tonlarına yakın olan her rengi saçların da rahatlıkla uygulamaktalar.

Cazibesini yüz metre öteden belli etmeyi başaran Terazi kızları saçlarının en sade şekilde ve en şık olanını başarıyla kullanmayı çok iyi bilirler. Küt veya asimetrik kesimleri en iyi taşıyanlardır. Gösterişli saçları özel günlerin dışında kullanmayı pek tercih etmeyenlerdenler. Dore tonlarının ideal renkleri olmasının yanı sıra her saç rengini kendine yakıştırmayı bir şekilde becermeleri güzellik bizim işimiz dercesine göz doldurmaktadır.

Saçlarım içinse yaparım diyen cesur Akrep kızları her istediğini elde eden yapısı, sakinliği, tutku dolu gözlerinin yanı sıra saçlarını da yumuşak ve kadınsı kullanmayı çok iyi bilirler. Saçının uçlarındaki havalı buklelerin ahenginde kaybolduğunuz hissi yaşamınıza neden oluyorsa o akrep kızıdır. Kızılın büyülü tonları onların ahengini ortaya dökmelerini sağlarken saç aralarına ışıltı attırmayı unutmazlar.

Bağımsızlığını savunan buna rağmen de aldığı kararları yine kendi çiğneyen farklı yapısıyla vazgeçilmez havası olan Yay burcu kızlarının saçları oldukça havalıdır. Yumuşacık yüzlerinin bir bölümüne dökülen perçemleri masumiyeti sembolize ederken başka bir gün düz bir fönün nasıl ok gibi uçlara dönüştüğünü görüp gözlerinizi ondan alamadığınızı fark edebilirsiniz ki o bir Yay kızıdır. Koyu kumral tonlarına hafif ışıltılar katarak cazibesini ustalıkla öne çıkartır.

Sorumluluklarının bilincinde olan azimli Oğlak burcu kızları saçlarının de kontrolünü başarıyla ele almıştır. Saçların bozulmasından hoşlanmadığı için saçlarını genelde sprey veya jöle gibi şekillendiriciler ile düzse düz kıvırcıksa kıvırcık şeklini bozulmadan kullanmayı gayet güzel bir şekilde başarılar. Toprağın renkleri onlara çok yakıştığını bilir ve uçlara ufak renk oynamaları yaparak saçlarının cazibesini ve farkını ortaya koyarlar.

Kova kızları özgürlüğüne düşkün ve iş bitirici yönleriyle bilinirler. Genel hayattaki başarılarını dingin yapılarıyla çözümlemede hünerlidirler. Sadeliğe önem veriyor gibi dursalar da saçlarını farklı tonlarda boyamak en uç renkleri kullanmakta oldukça özgüvenlidirler ve başarılıda olurlar. Özellikle siyahın tonlarındaki, gece mavisi, mavili siyah tonlarını çekiciliklerini artırdığı için gayet güzel taşırlar.

Melankolik yapılarına rağmen mantıkları ön planda olan Balık kızları saçlar konusunda mucizeler çıkartırlar. En sere serpe dağınık topuzların yakıştığı saç şekilleri öte yandan su dalgası saçları olsun hareketli doğalarına çok yakışmaktadır. Örgüleri değişik modellerde kullandıkları gibi düz fönü günlük hayatlarının bir parçası haline getirmişlerdir. Karamel, bal rengi saç tonları onların sık kullandıkları saç renkleri olsa bile öyle farklı renklerde kullanmamak gibi kuralları yoktur.

Sizin saç renginiz bunlardan hangisi? Dış görünüşümüzde değişimler yapmanın zamanı gelmiş mi? Kesin sonuç alacağınız ideal diyet başlangıç zamanınız, dönüşüm, yenilenme gününüz Venüs’ünüze göre doğru zamanınız hangisi? Dilerseniz gelin birlikte kişisel astroloji haritanızdan bakalım, Ne dersiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.