Rüyada Saçta Böcek Çıkması

fal-ad1

ruya22Merhaba Sevgili Takipçilerimiz,

Rüyalar insan psikolojisinin derinine ışık tutan bir yansımadır. Bazen mana barındırmayan bir rüya görmüş olabilirsiniz. Bazı rüyaların şimdi ki zaman olmasa dahi sonra ki süreçlerde gerçekleşecek işaretleri vardır. Bu işaret anlık karşılaşacağınız bazı sıkıntıların habercisi olabileceği için rüya yorumları aydınlık kazanmak adına büyük önem taşır.

Rüyanızda saç’ta böcek olduğunu görmek, günlük yaşamınızda bazı sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu ifade etmektedir. Bilinç altınız bazı sorulara ışık tutmak için gününüzü meşgul eden düşünceler içinde olduğunuzu gösterir. Bu düşünceler sizi huzursuz etmiştir. Rüya sürecine girmeden düşünceler zihninizin boşalmadan düşünceli halde yatışa geçmekten kaynaklıdır. Rüya görülüp stresli uyku anı kişiye uyandığında keyifsiz bir gün yaşamasına neden olabilir.

ruyadakapakKişi de bilinç altı dolu halde yatılan bir rüyadan kaynaklı olarak kabus tarzı bir rahatsızlık yaşamanıza neden olmuştur. Gün içinde gerçek hayatta ki problemlere yanıt bulmak için uğraş verirken kafanızı meşgul eden bir rüya haline dahi dönüşecektir.

Kişi rüyasının içinde saçlarının içinden böcek çıktığını görüyorsa o zaman gerçek hayatında sorunlarının varlığına delalet edecektir. Bu böcek olabileceği gibi, her hangi yapışan bir pislikte olabilir. Her şekilde kurtulmaya çabalıyor olacağı için rüyası gibi dünyasında da kurtulmaya çabaladığı sorunlarıyla mücadele etmeye devam edecektir. Ayıklamaya çalışıyorsanız, işin içinden çıkmak için zorlu bir mücadele vereceğinize zahmetin ardından hayra ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada saç ve baş ile ilgili görülen detaylar aslında maddi- manevi sıkıntıların habercisidir. Emek ile kendi gayretinizle zorlu bir durumun üstesinden gelip sorunlarınızla başa çıkacağınızı müjdeler.

Hayat düz bir çizgi değildir. Zaman zaman zorluklar olacaktır daha iyisini elde etmemiz ruya4için fırsat kapısıdır aslında. İniş çıkışlar girintiler muhakkak vardır. Başarmak için kararlı olmak ve kendiniz için en iyisini seçmeniz o yönde ilerlerken sapmamamız başarıya ulaştıracaktır.

Sıkıntılar misafirdir. Hiç bir dert baki kalmayacaktır. Elbet bir nihai sonuca ulaşacaktır ama
olumlu amma olumsuz. Hiç bitmeyecek sandığımız dertlerimiz bize kalıcı değildir. Sabır ve azmimizle aşamayacağımız engel yoktur. Rahat bir uyku için düşüncelerden uzaklaşmak adına uyku öncesi kitap okumayı uzmanlar öneriyor. Geç yatmamak, düzenli aynı saatte yatmak psikolojik hastalıklar riskini azaltmaktadır. Sağlıklı bir beyin için uyku önemlidir. Uyku dinginlik sağlar ve problemlere daha gerçekçi bakmamıza yardımcı olur.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

2 Yorum
  1. Rüyamda sacimdan hem böcekler hemde yavru Örümcekler çıkıyordu yavru Örümcekler ağlarını sarkitarak cikiyodu ve ben hızlı şekilde onlardan kurtulmaya calisiyordum

  2. merhaba rüyamda saçımda siyah buyuk bir böcek vardı ben çırğınıyordum ama yapışmış gibiydi saçıma sonra babam geldi sabit dur dedi böceği eliyle aldı ve attı.bunun yorumu nedir

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.