Rüyada Akrep Görmek

fal-ad1

akrepRüyada akrep görmenin bir çok anlamı vardır bunlardan biri, dinsizliğe ve acze düşmeye bir diğeri ise dedikoducu birine ve onun yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Rüyada akrep görmek her zaman yakında olan ve dost olduğu sanılan bir düşmandır aslında. Bu kişi çok yakın duruyordur ve ailenizin veya sizin bütün önemli durumlarınızı öğrendikten sonra bunları bir koz olarak kullanarak yavaş yavaş zehirleyeceğine işaret eder. Zarar vermek isteyen kişidir.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek
Rüyada akrep soktuğunu görmek, geçici mal varlığına ve devamlılığı olmayan paray işaret eder.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek
Kişinin rüyasında yatağının içinde ya da üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder.

Rüyada Evde Akrep Görmek
Rüyada evinde akrep gören kişinin işinde ve normal hayatında gözü olan ve ayağını kaydırmaya çalışan gizli bir düşmana işaret eder.

Rüyada Akrep Öldürmek
Rüyada akrep öldürmek,kendisine zarar verecek kişiyi alt etmek tehlike ona zarar vermeden ortadan kaldırmak olarak yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Akrep Görmek
Rüyada çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve hasımların çokluğuna işaret eder. Aynı zamanda evlatları tarafından zora düşürüleceğine de işaret eder.

fal-ad1
Gülende Boran

Gülende Boran

Rüyalar, hisler ve hayat tecrübesi yanında gördüklerimi, duymak isteyenleri Binnazabal.com'a beklerim. Hislerimi, tarif edemem size anlatmam lazım...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.