Rüyada Ahtapot Görmek

fal-ad1

ahtapotrRüyada ahtapot görmek bu hayvanın çok uzvu olmasından kaynaklı olarak çok yönlü olmaya ve bir şeyi birden fazla değişik açılardan görmeyi başarmaya işaret eder. Rüyasında ahtapot gören kişi bazı meziyetleri olan kişidir. Bakış açısı ve algıları değişik bir kişidir yada bu rüyadan sonra bakış açısını değiştirecektir. Bir durum karşısında bütün olasılıkları düşünmeniz gerektiği anlamında gelmektedir.

Rüyada Ahtapot Tutmak
Rüyada ahtapotu yakaladığını gören kişi azimlidir ve başarılı olacaktır. Tuttuğunu koparan bir insandır ve bu rüyayı görmek ona hayırlı gelecektir.

Rüyada Ahtapot Yemek
Rüya sahibinin karşısına çıkan her türlü olumsuzluk, sıkıntı ve zorlukla baş edebilme gücüne sahip olacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çok yönlü düşünerek ve planları dahilinde çevresinde kendinden haz etmeyen kişileri uzağında tutmayı başaracaktır.

Rüyada Ahtapot Öldürmek
Rüya sahibinin hayatındaki tüm sorunlardan en hızlı sürede, sakin bir şekilde hareket ederek kurtulmayı başarması anlamına gelir.

Rüyada Ahtapot Yakalamak
Rüya sahibinin giriştiği büyük bir iş için bir hayli mücadele vermesi gerektiğine işaret etmektedir. Bu iş için çevresindeki kişilerden de yardım alarak dört elle sarılması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Ahtapot Saldırısı
Bunun anlamı ise rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğidir. Bazı negatif bakışlar rüya sahini olumsuz olarak etkileyebilir.

fal-ad1
Gülende Boran

Gülende Boran

Rüyalar, hisler ve hayat tecrübesi yanında gördüklerimi, duymak isteyenleri Binnazabal.com'a beklerim. Hislerimi, tarif edemem size anlatmam lazım...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.