Rüyada Ahiret Görmek

fal-ad1

ahiretRüyada ahiret görmek, rüya sahibinin hem iş anlamında hem de aile yaşantısı olarak güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı çoğu kişi hayırlı yorsada bazende rüya sahibinin yaş ve sağlık durumuna göre yorum değişmektedir. Rüya sahibi hasta ve yaşı olgun bir kimse ise ecelin yakın olduğuna tövbesini etmesi ve etrafındaki kişilerle helalleşmesi gerektiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ahiret Hayatı Görmek

Rüyasında ahiret hayatı yaşadığı gören kimsenin iyi yerlere geleceğine sıkıntıları varsa bunların ferahlayacağına yorulur.bir işe girecekse bu işten başarıyla ve iyi kazançlar elde ederek çıkacağına etrafındaki kişiler tarafından olumlu yönde takip edilen ve örnek alınan bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Ahiret Sorgusu

Bu rüyayı gören kişinin kendisini kötülük ve günahlardan uzak tutması,etrafında kötü niyetli onu günah işlemeye teşvik eden kimseler varsa onları hayatından çıkarması gerektiği anlamına gelir. Eğer kişinin manevi inançları eksikse kendisini Allah yoluna adaması gerektiği ve tövbe etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

fal-ad1
Gülende Boran

Gülende Boran

Rüyalar, hisler ve hayat tecrübesi yanında gördüklerimi, duymak isteyenleri Binnazabal.com'a beklerim. Hislerimi, tarif edemem size anlatmam lazım...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.