Rüyada Adres Görmek

fal-ad1

adres-sorRüya sahibin rüyasında adres sorması adres araması farklı anlamlar taşımaktadır.Adres sormak ve aramak birçok yorumcuya göre uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı göreceğiniz anlamını taşımaktadır. Kimi yorumcuya göre ise ,rüyada adres sormak, rüya sahibinin kafasının karışık olduğuna , bazı konular üzerinde önemli kararlar almakta zorlandığına ve bu konuda çevresindeki kişilerden yardım istemesi gerektiğine yorulur. Rüya sahibi içinde bulunduğu zor bir durumdan kurtulmak için yol bilen bir kişinin yada kendinden yaşça ve hayat tecrübesi olarak olgunlaşmış bir kişinin fikrini alması gerektiği anlamına gelir.Rüyasında gösterilen yoldn giderse zorlukları atlatacağı anlamına gelir.

Rüyada Adres Almak

Rüyada adres almak, rüya sahibinin kendisine yol gösteren ve öcülük eden mantıklı bir kişiyle karşılaşacağı ve bu kişiden destek göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Adres Vermek

Bir kişi rüyasında, bir yerin adresini veriyorsa bu iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin etrafındaki kişiler ondan şikayetçi demektir. Çevresine vakit ayırmadığından yada onlara gerekli ilgi ve alakayı göstermediğinden hep başkalarının yardımına koştuğundan ailesi tarafından eleştirilir. Bir diğer yorum ise rüya sahibinin tecrübeli ve mantıklı bir kişi olduğu ve çevresindeki kişilere yol gösterici bir yapıya sahip olduğu yada yakınındaki bir kişiye her konuda ışık tutacağı anlamına gelmektedir.

fal-ad1
Gülende Boran

Gülende Boran

Rüyalar, hisler ve hayat tecrübesi yanında gördüklerimi, duymak isteyenleri Binnazabal.com'a beklerim. Hislerimi, tarif edemem size anlatmam lazım...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.