Rüyada Adliye Görmek

fal-ad1

ruyada-adliye-gormekRüyada adliye görmek, genel olarak olumsuz yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rahatının bozulacağı günlerin geleceğine ,iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, elini attığı her işten başarısız olacağına ve planlarının hiç birinin amacına ulaşmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı karmaşaların ve kavgaların içine gireceğine, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorulur.

Rüyada adliye binası görmek, aksiliklerin arka arkaya yaşanmaya başlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında karışık günler yaşamaya başlayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, kısmetinin de kapanacağına işaret eder. Karmaşanın ve belirsizlikler içerisinde olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adliyede Olduğunu Görmek

Rüyada adliyede olmak, pekte hayra yorulmaz. Hayatında yaşayacağı planların bozulacağına zorlukların başlayacağına,borçların artacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına ve kişinin işinden olacağına delalet eder.

fal-ad1
Gülende Boran

Gülende Boran

Rüyalar, hisler ve hayat tecrübesi yanında gördüklerimi, duymak isteyenleri Binnazabal.com'a beklerim. Hislerimi, tarif edemem size anlatmam lazım...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.